Skra Bełchatów znowu najlepsza w Memoriale Ambroziaka

I nie przeszkodziły jej  tym nawet eksperymenty z Michałem Winiarskim na libero.
Zwycięstwo Skry w Memoriale Ambroziaka Bełchatowianom nie przeszkodziły nawet eksperymenty z Michałem Winiarskim na pozycji libero. W finale Memoriału Zdzisława Ambroziaka Skra pokonała 3:2 Arkas Izmir. Bełchatowianom nie przeszkodziły nawet eksperymenty z Winiarem na pozycji libero Do startu Plusligi zostało jeszcze trochę czasu, ale siatkarze już teraz prezentują się na boisku najlepiej jak tylko mogą. Połowa stawki oraz goście zagraniczni zagrali w miniony weekend w Memoriale Zdzisława Ambroziaka, a druga połowa (również ze wsparciem zacnych gości) uczestniczyła w rzeszowskim turnieju Jana Strzelczyka. Zwycięzca tej pierwszej imprezy niby przewidywalny, ale niewiele zabrakło, a Skra w ogóle nie zagrałaby w finale. We wcześniejszym pojedynku twarde warunku postawili im Akademicy z Olsztyna, którzy nieoczekiwanie wygrali dwa pierwsze sety, jednak Bełchatowianie byli w stanie odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. W finale Skra pokonała 3:2 Arkas Izmir, który wcześniej odbył morderczą przeprawę z Zaksą Kędzierzyn-Koźle. Kędzierzynianie w meczu o trzecie miejsce już bez większych problemów ograli zespół z Olsztyna 3:0.

Do startu Plusligi jeszcze trochę, ale siatkarze już mocno się na boisku uwijają. Połowa stawki i goście zagraniczni zagrali w ten weekend w Warszawie w Memoriale Zdzisława Ambroziaka, druga (również ze wsparciem zacnych gości) w Rzeszowie w turnieju Jana Strzelczyka.

Zwycięzca niby przewidywalny, ale niewiele zabrakło a Skra w ogóle nie zagrałaby w finale. We wcześniejszym pojedynku twarde warunku postawili im Akademicy z Olsztyna, którzy nieoczekiwanie wygrali dwa pierwsze sety, ale Bełchatowianie byli w stanie odwrócić losy spotkania na swoją korzyść. Telewizyjny kanał wicemistrza Polski przygotował dla Was krótką relację z tego pojedynku, w której będziecie mogły zobaczyć wywiadowy debiut nowego rozgrywające, jak dla nas jednak show kradnie sposób w jaki Michał Bąkiewicz wygląda w żółtym bezrękawniku (podpowiedź: superhot).

W finale Skra również  pięciu setach pokonała Arkas Izmir, który wcześniej miał morderczą przeprawę z Zaksą Kędzierzyn - Koźle (3:2). O, Marcina Możdżonka w nowych barwach jeszcze Wam chyba nie pokazywałyśmy, co nie?

Kędzierzynianie w meczu o trzecie miejsce już bez większych problemów ograli zespół z Olsztyna 3:0.