Ziomek znowu lepszy od Kypka

Fakieł Nowy Urengoj Łukasza Żygadły ponownie okazał się lepszy w Pucharze Rosji od Dynamo Moskwa Bartka Kurka.
Ziomek znowu lepszy od Kypka Fakieł Nowy Urengoj w rozgrywkach Pucharu Rosji znów pokonał Dynamo Moskwa. Fakieł Nowy Urengoj pokonał Dynamo Moskwa 3:1, a Łukasz Żygadło zrezygnował z przedziałka na środku na rzecz sprawdzonych i wielbionych przez nas rozwiązań Nie pytajcie nas o co chodzi z tym Pucharem Rosji, jaki tam jest system rozgrywek, ile tych meczy, ile razy "polskie" drużyny będą jeszcze grały ze sobą - jesteśmy w tym totalnie pogubione. Wiemy tylko, że w czwartkowym pojedynku Fakiełu z Dynamo ponownie zwyciężył zespół Łukasza Żygadły, który pokonał rywala z Moskwy 3:1. Na szczęście do kolejnej rundy i tak awansują obie drużyny, więc Ziomek i Kypek mogą być zadowoleni. My i tak skupiłyśmy się głównie na tym, że Ziomek przestał się wreszcie wygłupiać i zarzucił przedziałek na środku na rzecz sprawdzonych i wielbionych przez nas rozwiązań (co doskonale widać na zdjęciu). A co tam u Kypka? Bartek rozegrał bardzo dobre spotkanie. To dzięki jego zagrywce w pierwszym secie Dynamo zdobyło cztery punkty z rzędu i odrobiło straty - opowiada "Przeglądowi Sportowemu" Ziomek, który właśnie zalicza krótką wizytę w Polsce w celu dopięcia formalności wizowych.

Słuchajcie, nie pytajcie nas o co chodzi z tym Pucharem Rosji, jaki tam jest system rozgrywek, ile tych meczy, ile razy "polskie"  drużyny będą jeszcze grały ze sobą, totalnie jesteśmy pogubione. Tyle wiadomo, że we wczorajszym drugim już pojedynku Fakiełu z Dynamo górą ponownie okazał się zespół Łukasza Żygadły, który pokonał rywala z Moskwy 3:1, ale do kolejnej rundy i tak awansują obie drużyny.

My i tak skupiłyśmy się głównie na tym, że Ziomek przestał się wreszcie wygłupiać i zarzucił przedziałek na środku na rzecz sprawdzonych i wielbionych przez nas rozwiązań (co doskonale widać na zdjęciu głównym). A co tam u Kypka?

 

Bartek rozegrał bardzo dobre spotkanie.  To dzięki jego zagrywce w pierwszym secie Dynamo zdobyło cztery punkty z rzędu i odrobiło straty - opowiada Przeglądowi Sportowemu rozgrywający, który właśnie zalicza krótką wizytę w Polsce w celu dopięcia formalności wizowych.

 

To co, to może jeszcze Kypek w akcji?


Całą galerię meczową możecie obejrzeć na stronie Fakiełu>>