No to jak się Wam podobają nowe stroje Zaksy?

Antoś gól brodę!
Nowe stroje Zaksy Gato, Gato, co ty na to? Zaksa zmieniła stroje. Najbardziej w oczy rzuca się seledynowy strój libero - seledynowy kolor zdaje się zbyt odważnym posunięciem, a jednak pasuje do Gacka. Zacznijmy od seledynowego stroju libero, który jako pierwszy zwraca uwagę. Teoretycznie taki odważny pomysł powinien zakończyć się klęską, a jednak udało się jej uniknąć. Z tyłu koszulki (czego nie widać na zdjęciu) libero zamiast "Piotr Gacek" będzie miał napisane "Gato". Stroje pozostałych zawodników utrzymane są w dobrze już nam znanej kędzierzyńskiej kolorystyce, przeszły tylko drobny lifting. Czego pozytywnie nie da się ocenić, to broda Antosia. Miło zobaczyć, że złota polska jesień służy Francuzowi i niewiele zostało już z szalonej opalenizny, którą zaprezentował nam w sierpniu, ale po co ten rumcajs, po co.

Zacznijmy od seledynowego stroju libero, bo zwraca on uwagę chyba jeszcze bardziej niż bujny zarost Francuza. To nie jest nasz ulubiony kolor i teoretycznie taki odważny pomysł powinien zakończyć się klęską, a wiecie co, chyba nam się podoba. Tak samo jak to, że z tyłu koszulki (czego nie widzimy) libero zamiast Piotr Gacek będzie miał napisane "Gato".

Stroje pozostałych zawodników utrzymane są w dobrze już nam znanej kędzierzyńskiej kolorystyce, przeszły tylko drobny lifting, który również oceniamy raczej pozytywnie.

Czego pozytywnie nie oceniamy to broda Antosia. Miło zobaczyć, że złota polska jesień służy Francuzowi i niewiele zostało już z szalonej opalenizny, którą zaprezentował nam w sierpniu, ale po co ten rumcajs, po co.

A do strojów wracając, jakie jest Wasze zdanie w temacie? Sami zawodnicy wyglądają na zadowolonych.

[zdjęcie:zaksa.pl]