Atletico Madryt wygrywa Superpuchar Europy!

Triumfatorzy Ligi Europejskiej rozgromili biedną Chelsea aż 4:1!
Superpuchar Europy dla Atletico Triumfatorzy Ligi Europejskiej rozgromili biedną Chelsea aż 4:1. Widok tęgiego lania, jakie Chelsea dostawała od Atletico w walce o Superpuchar Europy, nie był przyjemny. Bohaterem meczu był Falcao - strzelił hat-tricka. Widok tęgiego lania, jakie Chelsea dostawała od Atletico, nie był wcale przyjemny. Trzeba jednak oddać zwycięzcy co zwycięskie: Atletico grało re-we-la-cyj-nie. Bohaterem meczu był Falcao, który w pierwszej połowie ustrzelił klasycznego hat-tricka, którego 2/3 stanowiły gole przecudnej urody, trzeci zaś był po prostu "spoko". Żal było patrzeć, jak na kolejne gole reagowała Chelsea: niemoc, bezradność, oszołomienie. Dopiero, gdy było już 4:0, Gary Cahill wepchnął piłkę do bramki Atletico po rzucie rożnym Franka Lamparda.

"Ach, cóż to był za mecz!" chciałoby się wykrzyknąć, gdyby nie to, że większość naszej redakcji darzy jednak Chelsea co najmniej sympatią i widok tęgiego lania, jakie dostawała od Atletico, nie był wcale widokiem przyjemnym. Trzeba jednak oddać zwycięzcy co zwycięskie: Atletico grało re-we-la-cyj-nie. Bohaterem meczu był Falcao, który w pierwszej połowie ustrzelił klasycznego hat-tricka, którego 2/3 stanowiły gole przecudnej urody, trzeci był po prostu "spoko".

Żal było patrzeć, jak na kolejne gole reagowała Chelsea: niemoc, bezradność, oszołomienie. Dopiero, gdy było już 4:0 Gary Cahill wepchnął piłkę do bramki Atletico po rzucie rożnym Franka Lamparda.