Zawsze pamiętajcie o zabraniu stroju kąpielowego na zawody triathlonowe, zawsze

Jenson Button zapomniał i co, i musiał pływać w stroju w swojej dziewczyny (#prawdziwa historia).

Zapominalski Jenson Button Zawsze pamiętajcie o zabraniu stroju kąpielowego na zawody triathlonowe... Zawsze pamiętajcie o zabraniu stroju kąpielowego na zawody triathlonowe. Jenson Button zapomniał i musiał pływać w stroju w swojej dziewczyny Jessiki Kierowca McLarena ostatnie chwile wakacyjnej przerwy wykorzystał na wizytę w talk show Jonathana Rossa. Swoją elokwencją, świetną prezencją w garniturze, poczuciem humoru i ogólnym urokiem sprawił, że nawet historii z jego dziewczyną w roli głównej słuchało się z uśmiechem na ustach. Trzeba jednak przyznać, że Jensonowi do śmiechu raczej nie było. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce podczas zawodów triathlonowych, w których nasz bohater brał udział. Kierowca zostawił strój pływacki w hotelu, ale okazało się, że towarzysząca mu Jessica Michibata ma przy sobie swój. Jak już się pewnie domyślacie, postanowiła go użyczyć ukochanemu. - Na początku wydawało mi się, że strój Jessi leży na mnie całkiem dobrze. Jednak, gdy wskoczyłem do wody zrobił się strasznie ciasny w wielu różnych miejscach... Było mi bardzo niewygodnie, z trudem oddychałem - wspomina Button. Skończyło się tak, że w połowie dystansu Jenson dostał ataku paniki i musiał zakończyć swój udział w zawodach.

Kierowca McLarena ostatnie podrygi wakacyjnej przerwy wykorzystał na wizytę w talk show Jonathana Rossa i swoją elokwencją, prezencją w garniturze, poczuciem humoru i ogólnym urokiem sprawił, że nawet historii z Jessy w tle słuchało się z uśmiechem na ustach.

Acz Jensonowi do śmiechu raczej nie było. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce podczas jednych z zawodów triathlonowych. Kierowca zostawił strój pływacki w hotelu, okazało się, że swój ma przy sobie towarzysząca mu Jessica Michibata i tak, ta historia skończyła się właśnie tak jak myślicie.

 

Zdawał się leżeć dobrze zanim wskoczyłem do wody. I wtedy zrobił się strasznie ciasny. W wielu różnych miejscach...Bardzo trudno zaczęło się  pływać. I oddychać - wspomina Button.

 

Skończyło się tak, że w połowie dystansu Jenson dostał ataku paniki i musiał zakończyć swój udział w zawodach.

A teraz koniecznie musicie posłuchać tej samej historii opowiedzianej ustami jej bohatera: