Maria Szarapowa produkuje... cukierki

Od dziś czujemy się oficjalnie rozgrzeszone z naszej miłości do słodyczy. A wszystko dlatego, że nawet Marysia do tego stopnia kocha słodkości, że aż stworzyła własną linię cukierków. Kto by pomyślał, że z niej taki łakomczuch.
Maria Szarapowa produkuje... cukierki Kto by pomyślał, że piękna tenisistka jest takim łakomczuszkiem... Maria Szarapowa kocha słodycze i postanowiła stworzyć własną linię cukierków. Słodkości "Sugarpova" są dostępne m.in w kształcie szpilek, piłek tenisowych i ust Od dziś czujemy się oficjalnie rozgrzeszone z naszej miłości do słodyczy. A wszystko dlatego, że nawet słynna Marysia tak bardzo kocha słodkości, że postanowiła stworzyć własną linię cukierków. Słodycze o nazwie "Sugarpova" są dostępne w 12 różnych kształtach (m.in. szpilek, piłek tenisowych i ust). Można je kupić w luksusowych hotelach oraz w sklepie internetowym. "Sugarpova" to wyjątkowe cukierki, które odzwierciedlają zabawną, modną, słodką stronę Marii Szarapowej. Tenisistka stworzyła swoje własne cukierki, by zaoferować dostęp do odrobiny luksusu, interpretując klasyczne łakocie na swój własny, sygnowany sposób - głosi slogan reklamowy "Sugarpova". Warto podkreślić, że ten cały słodki interes ma pewien głębszy sens - część dochodów ze sprzedaży każdej paczki jest przekazywana na konto Fundacji Marii Szarapowej, która wspiera dzieci w realizacji ich marzeń.

Słodycze o nazwie "Sugarpova" (I see what you did there!) są dostępne w 12 różnych kształtach (m.in. szpilek, piłek tenisowych czy ust) i można je kupić w luksusowych hotelach oraz przez internet.

Sugarpovato wyjątkowe cukierki, które odzwierciedlają zabawną, modną, słodką stronę międzynarodowej tenisowej sensacji Marii Szarapowej. Maria stworzyła swoje własne cukierki, by zaoferować dostęp do odrobiny luksusu, interpretując klasyczne cukierki na swój własny, sygnowany sposób - głosi reklama słodyczy.

A nas cieszy, że ten cały słodki interes ma pewien głębszy sens - część dochodów ze sprzedaży każdej paczki jest przekazywana Fundacji Marii Szarapowej, która wspiera dzieci w realizacji ich marzeń.

Sweeeet!

UWAGA! Promocyjny filmik zawiera (ślicznie wyglądającą) Marię zajadającą się żelkami. Z wałkami na głowie.