Jeśli chciałybyście kiedyś wtargnąć na boisko, wiedzcie, że Leo Messi będzie dla Was miły

Tak, jak miły był dla szalonego kibica, który w 89. minucie towarzyskiego meczu Niemiec z Argentyną wtargnął na boisko, przybił piątkę z Leosiem i szeroko uśmiechnięty dał się wyprowadzić ochroniarzom.
Messi miły dla intruzów na boisku Szalony kibic podczas meczu z Niemcami wtargnął na boisko i bez problemu przybił "piątkę" z Leo Podczas meczu Argentyny z Niemcami na boisko wtargnął kibic, który przybił "piątkę" z Leo Messim, a następne uśmiechnięty został wyprowadzony przez ochroniarzy Oczywiście nie zachęcamy Was do takich niegrzecznych zachowań, ale dobrze wiedzieć, że Messi nie ma nic przeciwko. Choć z drugiej strony, istnieje sporo ryzyko, że żadna z nas ani Was na uścisku ręki by nie poprzestała, a wtedy mogłybyśmy mieć do czynienia nie tylko z ochroniarzami, nie tylko z Antonellą, ale i z samym Davdem V. Aczkolwiek akurat "mienie do czynienia" z Davidem Villą to nie jest najgorsza rzecz, jaką mogłybyśmy sobie wyobrazić. Gorsza sprawa jest taka, że w tym samym meczu Messi (znów!) nie strzelił karnego (choć strzelił gola z akcji), a jeszcze gorsza - przynajmniej dla piszącej te słowa - że Niemcy przegrali z Argentyną aż 1:3. Jeszcze gorzej - bramkę dla Niemiec zdobył Sami Khedira. Tyle, że samobójczą. Ktoś tu wciąż nie może się podnieść po przegranym Euro?

Oczywiście nie zachęcamy Was do takich niegrzecznych zachowań, ale dobrze wiedzieć, że Messi nie ma nic przeciwko. Choć z drugiej strony, istnieje sporo ryzyko, że żadna z nas ani Was na uścisku ręki by nie poprzestała, a wtedy mogłybyśmy mieć do czynienia nie tylko z ochroniarzami, nie tylko z Antonellą, ale i z samym Davdem V. Aczkolwiek akurat "mienie do czynienia" z Davidem Villą to nie jest najgorsza rzecz jaką mogłybyśmy sobie wyobrazić.

Gorsza sprawa jest taka, że w tym samym meczu Messi (znów!) nie strzelił karnego (choć strzelił gola z akcji) a jeszcze gorsza - przynajmniej dla piszącej te słowa - że Niemcy przegrali z Argentyną aż 1:3. Jeszcze gorzej - bramkę dla Niemiec zdobył Sami Khedira. Tyle, że samobójczą.

 


Ktoś tu wciąż nie może się podnieść po przegranym Euro?

Mesut Ozil