A tak brązowi medaliści [ZDJĘCIA]

Trzeba jednak przyznać, że pojedynek na dresy rozstrzyga się zdecydowanie na korzyść trzeciej drużyny igrzysk.


Włosi lubią brąz Włoscy siatkarze cieszyli się z brązowego medalu w siatkówce. Trzeba uczciwie przyznać, że pojedynek na dresy rozstrzyga się zdecydowanie na korzyść trzeciej drużyny igrzysk w siatkówce - stylowych Włochów. Trzeba uczciwie przyznać, że pojedynek na dresy rozstrzyga się zdecydowanie na korzyść trzeciej drużyny igrzysk w siatkówce - stylowych Włochów. Włosi w półfinale trochę nieoczekiwanie nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w walce z Brazylią, ale w meczu o trzecie miejsce dość pewnie poradzili sobie z Bułgarią. Wiadomo, że nie była to tak szaleńcza i spontaniczna radość jak w przypadku cieszących się ze złota Rosjan, ale na buzi od oblubienic panowie sobie zasłużyli. Bułgarzy musieli zadowolić się chwilami czułości z siatką. Warto docenić również gest brązowych medalistów, którzy zwycięstwo zadedykowali zmarłemu w marcu tego roku Vigorowi Bovolencie.

Włosi w półfinale trochę nieoczekiwanie nie mieli zbyt wiele do powiedzenia w walce z Brazylią, ale w meczu o trzecie miejsce dość pewnie poradzili sobie z Bułgarią. Wiadomo, że nie była to tak szaleńcza i spontaniczna radość jak w przypadku cieszących się ze złota Rosjan, ale na buzi od oblubienic panowie sobie zasłużyli:

 

Players of Italy celebrate with relatives after defeating Bulgaria in the men's volleyball bronze medal match of the London 2012 Olympics Games, in London on August 12, 2012. AFP PHOTO / MANAN VATSYAYANA    (Photo credit should read MANAN VATSYAYANA/AFP/GettyImages)

 

Italy's Michal Lasko (L) and Ivan Zaytsev kiss their girlfriends after defeating Bulgaria in the men's volleyball bronze medal match of the London 2012 Olympics Games, in London on August 12, 2012. AFP PHOTO / KIRILL KUDRYAVTSEV    (Photo credit should read KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/GettyImages)

 

Bułgarzy musieli zadowolić się chwilami czułości z siatką.

 

LONDON, ENGLAND - AUGUST 12: Todor Skrimov #7 of Bulgaria and his team look on after being defeated by Italy during the Men's Volleyball bronze medal match on Day 16 of the London 2012 Olympic Games at Earls Court on August 12, 2012 in London, England. (Photo by Elsa/Getty Images)

 

Warto docenić również gest brązowych medalistów, którzy zwycięstwo zadedykowali zmarłemu w marcu tego roku Vigorowi Bovolencie.

 

Italy's players display a T-shirt with the name of late volleyball player Vigor Bovolenta, as they pose on the podium after receiving their bronze medal won in the men's volleyball competition of the London 2012 Olympics Games, in London on August 12, 2012. AFP PHOTO / KIRILL KUDRYAVTSEV    (Photo credit should read KIRILL KUDRYAVTSEV/AFP/GettyImages)

 

Więcej zdjęć w naszej galerii.