Tak cieszą się mistrzowie olimpijscy w siatkówce [ZDJĘCIA]

Nawet jeśli w walce o złoto kibicowałyście Brazylijczykom, musicie przyznać, że to co w finale zrobili Rosjanie było absolutnie godne mistrzów olimpijskich.

(Ale te dresy to jednak strasznie brzydkie mają).
Rosyjska radość Tak cieszą się mistrzowie olimpijscy w siatkówce. Musimy uczciwie przyznać, że w olimpijskim finale siatkarze Rosji we wspaniałym stylu dogonili i przegonili Brazylijczyków. Finał był pasjonujący. Nawet jeśli w walce o złoto kibicowałyście Brazylijczykom, musicie przyznać, że to co w siatkarskim finale igrzysk olimpijskich zrobili Rosjanie było absolutnie godne mistrzów olimpijskich. (Ale te dresy to jednak strasznie brzydkie mają). No a zrobili trochę mecz Polska - Rosja Japonia 2006, z tym, że tym razem Polską była Rosja, a Rosją Brazylia. Po dwóch dość pewnie wygranych setach Canarinhos wydawali się zmierzać śmiałym krokiem po olimpijskie złoto, gdy wtem przebudzili się podopieczni Władimira Alekny, obie drużyny zafundowały nam dwa pasjonujące sety, a w tie-breaku odwrotu już nie było. A jako, że my byłyśmy w finale widzem raczej bezstronnym, tak samo jak uśmiechałyśmy się na spontaniczną radość Rosjan... Tak bolało nas serce od brazylijskich łez.

No a zrobili trochę mecz Polska - Rosja Japonia 2006, z tymże tym razem Polską była Rosja, a Rosją Brazylia. Po dwóch dość pewnie wygranych setach Canarinhos wydawali się zmierzać śmiałym krokiem po olimpijskie złoto, gdy wtem przebudzili się podopieczni Władimira Alekny, obie drużyny zafundowały nam dwa pasjonujące sety, a w tie - breaku odwrotu już nie było.

A jako, że my byłyśmy w finale widzem raczej bezstronnym, tak samo jak uśmiechałyśmy się na spontaniczną radość Rosjan...

 

Russia's Dmitriy Muserskiy (13) lifts teammate Alexander Volkov into the air following a win over Brazil in the men's gold medal volleyball match at the 2012 Summer Olympics, Sunday, Aug. 12, 2012, in London. (AP Photo/Dave Martin)

Tak bolało nas serce od brazylijskich łez.

 

Brazil's Gilberto Godoy Filho (7) consols Bruno Rezende (1) during the medal ceremony for volleyball at the 2012 Summer Olympics Sunday, Aug. 12, 2012, in London. Brazil lost to Russia 3-2. (AP Photo/Chris O'Meara)

Więcej obydwu emocji do obejrzenia w naszej galerii.

A Wy, jak oceniacie i przebieg i rezultat olimpijskiego finału?