Sport.pl

Plotka z rana jak śmietana, czyli jest w drodze to Waka-bejbi czy nie?

Cóż, taki już nasz, fanek futbolu, los tego lata. Nie mamy transferowych telenoweli, mamy za to plotkarskie, które skutecznie zajmują na oczekiwania na nadchodzący sezon. Póki Iker z Sarą nie dementują i nie odnawiają po raz 23483 plotek na temat ślubu, to Piqueira postanowiła przejąć okładki w swoje ręce.

W poprzednich odcinkach: Świat obiega szokująca informacja: Shakira jest w ciąży! Po kilku dniach plotki pospiesznie dementowane są na twitterze. Shakira nie jest w ciąży. Fanki oddychają ze spokojem, ale nie na długo. Pojawiają robione ukradkiem zdjęcia z lotniska zawierające shakirowy profil, który w okolicach brzucha wcale płaski nie jest. Shakira znowu jest w ciąży. Kilka dni później pojawią się fotki z wakacji, gdzie Shakira pędzi na motorówce i prezentuje wyrzeźbiony ćwiczeniami brzuch. Shakira jednak znowu nie jest w ciąży.

I tak dochodzimy do odcinka dzisiejszego: Shakira dla odmiany znowu jest w ciąży.Wszystko to dlatego, że przed dwoma dniami wybrała się z Pikusiem na leniwy spacer ulicami Barcelony i... i generalnie wszystko byłoby okej, porządek rzeczy pozostał na swoim miejscu, a prasa plotkarska zaczęłaby się zastanawiać czy chodzenie boso po tamtejszych chodnikach nie zaszkodzi jej stopom, ale... popełniła błąd. Założyła zwiewną białą bluzeczkę i teraz nie będziemy spać po nocach i zastanawiać się czy to zaokrąglony brzuszek z żyjącym w nim od kilku miesięcy małym Pikusiem, czy tylko podmuch letniego wiatru, który ją ukształtował.

To znaczy - my się zastanawiamy, nauczone doświadczeniem i ostrożnością w wyciąganiu wniosków i biciu na breaking-newsowy alarm. Hiszpańska prasa już oficjalnie to stwierdziła,

I żeby nie było, że sam zaokrąglony brzuszek jest tylko dowodem, dowodów jest więcej, takich jak podwójny podbródek ("papada" według translatora), większa pupa i wiele innych, co wykazują na wykonanym specjalnie na tą okazję porównaniu.

Co Wy na to? Tym razem wierzycie? Bo my choć bardzo chciałybyśmy a) pogratulować ewentualnym przyszłym rodzicom, bo Piqueirę bardzo lubimy, b) zakończyć ten cały wCiąży-NieWCiąży cyrk, bądź też c) rozkoszować się przez najbliższe lata rozkosznymi słitfociami z Pique Juniorem na twitterze Pique Seniora, to wystarczy tylko spojrzeć na publikowane na sąsiedniej stronie obrazki...

...by dojść do wniosku, że materiał bluzki w zależności od ułożenia ciała i sił podmuchów powietrza zmienia swoje ułożenie.

Ale w razie jakby to jednak była prawda - Nie bierzcie Danielli na chrzestną!

Więcej o: