Może i Ryan Lochte jest wolny, ale kandydat na męża z niego marny

Okazało się, że mama multimedalisty olimpijskiego jest bardzo gadatliwa i z ochotą opowiada o zwyczajach swojego syna.

I jeszcze takie małe 100 lat! 100 lat! Bo dziś są jego urodziny.

No cóż. Okazuje się, że z Ryana niezłe ziółko. Jego mama, Ike Lochte, w wywiadzie dla jednego z amerykańskich magazynów wyznała, że Ryan wciąż jest singlem, w dodatku interesują go jedynie "przygody na jedną noc". Wszystko przez ten sportowy tryb życia. Ryan jest w ciągłym ruchu, trenuje, wyjeżdża na zgrupowania i zawody i nie chce obciążać się zobowiązaniami, których nie potrafiłby później dotrzymać. Tak więc jeśli któraś z Was pragnęłaby Ryana upolować za męża, radzimy poczekać aż zakończy karierę ;)

Sam Ryan też już parę razy wypowiadał się na temat swojej sfery uczuciowej. Z brutalną szczerością.

Na poprzednich igrzyskach byłem z dziewczyną. To był olbrzymi błąd - powiedział w wywiadzie dla ESPN - Teraz jestem singlem, więc w Londynie powinno być bardzo dobrze. Jestem taki podekscytowany.

Gratulujemy tej, której uda się Ryana utrzymać na dłużej, ale jednocześnie mamy trochę obaw. Jego mama wie za dużo i ma zbyt długi język.

PS. Trochę nam głupio, że tak tu sobie plotkujemy, bo właśnie zorientowałyśmy się, że Ryan ma urodziny. 28. To czego by mu tu życzyć... Jest jeszcze jakiś medal do zgarnięcia?