Przegraliśmy z Bułgarią bo nie mieliśmy noża na gardle?

Jeszcze jedna interesująca teoria na temat naszej wczorajszej porażki.

Przegrali, bo nie mieli noża na gardle? Jeszcze jedna interesująca teoria na temat naszej porażki siatkarzy z Bułgarią Rozgrywający Paweł Zagumny sugeruje, że polscy siatkarze przegrali z Bułgarią, bo nie mieli noża na gardle. "My, Polacy, nie możemy mieć za dobrze" - powiedział Jeszcze jedna interesująca teoria na temat naszej porażki siatkarzy z Bułgarią. Nie chcemy już za bardzo wracać do bolesnej przegranej Polaków, bo chyba nieszczególnie jest sens, ale musimy przyznać, że opinia przykuła naszą uwagę. Jej autorem jest słynący z konkretnych wypowiedzi Paweł Zagumny, który sugeruje, że w szeregi biało-czerwonych mogła wkraść się mała demobilizacja. "Być może było już za dobrze i wiadomo, że my, Polacy, nie możemy mieć za dobrze, musimy mieć nóż na gardle. Tak się stało i mam nadzieję, że teraz ta porażka będzie nam tylko pomagała" - podsumował rozgrywający. Hm, i co Wy na to? Swoją drogą, jak myślicie, na którego rozgrywającego postawi w czwartkowym spotkaniu z Argentyną trener Anastasi?

Nie chcemy już za bardzo zresztą do niej wracać, bo chyba nieszczególnie jest sens, ale musimy przyznać, że taka opinia przykuła naszą uwagę dzisiejszego ranka. Jej autorem jest słynący z burczącej konkretnej wypowiedzi Paweł Zagumny, który sugeruje, że w szeregi biało - czerwonych mogła wkraść się mała demobilizacja.

 

Być może było już za dobrze i wiadomo, że my, Polacy, nie możemy mieć za dobrze, musimy mieć nóż na gardle. Tak się stało i mam nadzieję, że teraz ta porażka będzie nam tylko pomagała - podsumował rozgrywający.

 

Hm, i co Wy na to? Swoją drogą, jak myślicie, na którego rozgrywającego postawi w jutrzejszym spotkaniu z Argentyną trener Anastasi?

A całą wypowiedź "Gumy" możecie posłuchać poniżej: