Jak się macie dziewczęta? Bo Ryan Lochte jest wolny

Tak, tak, jest wolny specjalnie na igrzyska. To co, wyszukiwarka tanich połączeń do Londynu mode on?
Ryan Lochte jest wolny Tak, specjalnie na igrzyska. To co, wyszukiwarka tanich połączeń do Londynu? - Na ostatnich igrzyskach miałem dziewczynę - wielki błąd. Teraz jestem singlem, więc Londyn powinien być naprawdę dobry - powiedział Ryan Lochte Czterokrotny medalista olimpijski z Pekinu (w tym dwukrotnie złoty) wyznał ostatnio, że popełnił na poprzednich igrzyskach ogromny błąd. Oczy nam się zaświeciły, a serce podskoczyło żywiej w piersi, gdy usłyszałyśmy, że błąd ten polegał na tym, iż pływak przed wyjazdem do Chin nie zmienił swojego statusu na "wolny". - Na ostatnich igrzyskach miałem dziewczynę - wielki błąd. Teraz jestem singlem, więc Londyn powinien być naprawdę dobry - powiedział. Z jednej strony to trochę dżolerowate i kozackie, w stylu, którego nie pochwalamy, ale z drugiej - hedonistyczna strona naszej natury czuje się właśnie pobudzona. Szkoda tylko, że swoją deklarację o wolności i dostępności Ryan kieruje przede wszystkim pod adresem olimpijek, ale cóż, zawsze się możemy przebrać za jakąś... żeglarkę?

Czterokrotny medalista olimpijski z Pekinu (w tym dwukrotnie złoty) wyznał ostatnio, że popełnił na poprzednich igrzyskach ogromny błąd. Oczy nam się zaświeciły, a serce podskoczyło żywiej w piersi, gdy usłyszałyśmy, że błąd ten polegał na tym, iż pływak przed wyjazdem do Chin nie zmienił swojego statusu na "wolny".

Na ostatnich igrzyskach miałem dziewczynę - wielki błąd. Teraz jestem singlem, więc Londyn powinien być naprawdę dobry.

Z jednej  strony to trochę dżolerowate i kozackie, w stylu, którego nie pochwalamy, ale z drugiej - hedonistyczna strona naszej natury czuje się właśnie pobudzona. Szkoda tylko, że swoją deklarację o wolności i dostępności Ryan kieruje przede wszystkim pod adresem olimpijek, ale cóż, zawsze się możemy przebrać za jakąś erm... żeglarkę? Taki sweter mamy biało - niebieski...

ZCzubelek.pl rozsiewa plotki, że Ryan będzie smalił cholewki do australijskiej pływaczki Blair Evans, która prezentuje się tak:

Blair Evans

No dobrze, to już darujemy sobie te żarty i statystyki ile to tysięcy prezerwatyw wysłano do Londynu i chyba życzyć będziemy Ryanowi powodzenia, pod warunkiem, że podrzuci nam numer do Lacourta.