Piękny Facundo również dał się namówić na występ w reklamie

I tak jak w przypadku Bartka Kurka, dołączył do niego członek rodziny.
Facundo wystąpił w reklamie! Poszedł w ślady Bartka Kurka Piękny Facundo dał się namówić na występ w reklamie szamponu przeciwłupieżowego. W reklamówce Facundo pojawia się w towarzystwie swojego taty Piękny Facundo dał się namówić na występ w reklamie. I tak jak w przypadku Bartka Kurka dołączył do niego członek rodziny. W reklamie Monte naszemu asowi towarzyszy młodszy brat, Facundo tymczasem występuje w towarzystwie swojego taty. Rodzina Conte wzorem wielu sportowców z całego świata dała się namówić na wzięcie udziału w kampanii szamponu przeciwłupieżowego. Na spot będziemy musiały pewnie jeszcze trochę poczekać. Ale chyba nie ma co się spodziewać fajerwerków porównywalnych do występu braci Kurek, wnosząc przynajmniej z przebitek z planu, na którym panowie głównie odbijają piłkę, przytulają się, robią uduchowione pozy.

W reklamie Monte naszemu asowi towarzyszy młodszy brat, Facundo tymczasem występuje w towarzystwie swojego taty (o ile odkąd porzuciłam lektorat hiszpańskiego 'padre' ciągle oznacza 'ojciec').

Rodzina Conte wzorem wielu sportowców z całego świata dała się namówić na wzięcie udziału w kampanii szamponu przeciwłupieżowego, dziś mamy jednak dla Was tylko kulisy powstawania reklamówki, na właściwy spot będziemy musiały pewnie jeszcze trochę poczekać. Ale chyba nie ma co się spodziewać fajerwerków porównywalnych do występu braci Kurek, wnosząc przynajmniej z przebitek z planu, na którym panowie głównie odbijają piłkę, przytulają się, robią uduchowione pozy. Zobaczcie same: