Paweł Zagumny strikes again! [WIDEO i ZDJĘCIA]

Materiałów audio - wizualnych z naszymi siatkarzami ciąg dalszy.

Paweł Zagumny strikes again! "Przed olimpiadą potrzebujemy spokoju". - Atmosfera wokół nas jest za bardzo napompowana. Przed olimpiadą potrzebujemy spokoju - mówią siatkarze, którzy przybyli do Zielonej Góry. Dlaczego to właśnie Pawła Zagumnego uczyniłyśmy bohaterem nagłówka? A przypominacie sobie kiedy ostatnim razem widziałyście rozgrywającego udzielającego wywiadu? Ruda Puma nie zawodzi. Pobijając rekord Guinessa w kategorii "najmniejsza ilość mięśni twarzy wykorzystana do skonstruowania wypowiedzi", z tonem jakby właśnie wrócił z pieszej pielgrzymki do Rio de Janeiro, apeluje by spuścić trochę powietrza z balonika pompowanego przed igrzyskami, a wtórują mu Ziomek i Igła. - Atmosfera wokół nas jest za bardzo napompowana. Przed olimpiadą potrzebujemy spokoju - mówią siatkarze. W piątek kadra siatkarska przyjechała do Zielonej Góry.

Dlaczego to właśnie Pawła Zagumnego uczyniłyśmy bohaterem nagłówka? A przypominacie sobie kiedy ostatnim razem widziałyście rozgrywającego udzielającego wywiadu? My mamy z tym ogromne problemy, dlatego niezmiernie ucieszyłyśmy się widząc Gumę dopadniętego przez reportera sport.pl.

Ruda Puma nie zawodzi. Pobijając rekord Guinessa w kategorii "najmniejsza ilość mięśni twarzy wykorzystana do skonstruowania wypowiedzi", z tonem jakby właśnie wrócił z pieszej pielgrzymki do Rio de Janeiro, apeluje by spuścić trochę powietrza z balonika pompowanego przed igrzyskami, a wtórują mu Ziomek i Igła:

 

 

Tymczasem w naszej galerii mamy dla Was mnóstwo zdjęć z piątkowego przyjazdu kadry do Zielonej Góry. Jest co oglądać, polecamy!