Mamy nadzieję, że to jednak nie są te same kąpielówki

Kolejna odsłona wzruszającej historii wspólnej szafy niemieckiego bromansu.

Ozil i Khedira - miłość trwa? Kolejna odsłona wzruszającej historii wspólnej szafy niemieckiego bromansu. Pamiętacie lnianą tunikę Mesuta Ozil i/lub Samiego Khediry? Okazuje się, że to nie koniec modowego bromansu. Panowie odwiedzili cwspólnie sklep z kąpielówkami Pamiętacie lnianą tunikę, którą Mesut Ozil pożyczył Samiemu Khedirze (lub odwrotnie)? Okazuje się, że na tym nie koniec. Panowie odwiedzili również wspólnie sklep z akcesoriami pływackimi, a konkretnie dział z kąpielówkami. Trzymamy się tej wersji, bo o ile w przypadku tuniki na serio zastanawiałyśmy się, czy to ten sam egzemplarz, o tyle rozważania o letnich majtach zakończymy w tym miejscu.

Pamiętacie lnianą tunikę z Euro?

 

Okazuje się, że to wcale nie koniec i panowie odwiedzili również wspólnie sklep z akcesoriami pływackimi. Tej wersji się trzymamy, bo o ile w przypadku tuniki na serio zastanawiałyśmy się czy to aby nie ten sam egzemplarz wspierając rozważania analizą gabarytów piłkarzy, stop, ten tekst skończy się w tym miejscu.

Albo jeszcze nie. Bo patrzcie jakie rozczulające zdjęcia z wakacji Samiego i jego ślicznej dziewczyny znalazła acatarshoes.

 

 

Więcej obejrzycie na jej blogu, a za wspólne kąpielówki Khediry i Ozila dziękujemy acatarditsik.