Sport.pl

Witaj Kadziu, witaj nowa fryzuro Kadzia!

Gdzieś ty się Kadzinko podziewała?
Witaj nowa fryzuro Kadzia! Gdzieś ty się Kadzinko podziewała? Siatkarz Łukasz Kadziewicz udzielił wypowiedzi TVP Info: Jak mówiłem przed finałem, ja cały czas podtrzymuję swoje słowa. Polacy są faworytem tego sezonu. Siatkarz Łukasz Kadziewicz udzielił komentarza na temat ostatnich występów w kadrze telewizji TVP Info. Może i umieściłyśmy swego czasu Łukasza w zestawieniu ciach, którym lepiej w dłuższych włosach, ale gdy patrzymy na nową odsłonę Kadzia, cały zapoczątkowany z dekadę temu afekt wraca. Zwłaszcza po takich słowach: Wydaje mi się, że drużyna jest w fenomenalnej dyspozycji i tak, jak mówiłem przed finałem, ja cały czas podtrzymuję swoje słowa. Polacy są faworytem tego sezonu. Nie chcę tutaj wychodzić na wielkiego mędrca, ale długo przed rozpoczęciem tego sezonu mówiłem, że wygramy Ligę Światową i Mistrzostwo Olimpijskie. I cały czas podtrzymuję swoje zdanie. Na razie miałem 50 procent racji.

Bo my ciągle pamiętamy, myślimy, tęsknimy. A do tego mamy Was, bo gdyby nie wpis martusia5004 na blogu, przeoczyłybyśmy medialny powrót Kadzia. Siatkarz udzielił komentarza na temat ostatnich występów w kadrze telewizji TVP Info, poświęciłyśmy pół poranka na odnalezienie zapisu wideo z tej rozmowy i nic. Co gorsza, takim samym efektem zakończyły się poszukiwania nagrania programu "Czempioni w Plusie" telewizji Canal Plus, w którym środkowy wystąpił kilka dni temu. Jeśli coś wiecie, macie - dajcie znać!

UPDATE: Materiał z TVP Info odnalazła giirl, możecie obejrzeć go tutaj>>

Natenczas możemy cieszyć oko tym skromnym zrzutem ekranowym, może i umieściłyśmy swego czasu Łukasza w zestawieniu ciach, którym lepiej w dłuższych włosach, ale gdy patrzymy  teraz na nową odsłonę Kadzia, cały zapoczątkowany z dekadę temu afekt wraca. Zwłaszcza po takich słowach:

Wydaje mi się, że drużyna jest w fenomenalnej dyspozycji i tak, jak mówiłem przed finałem i ja cały czas podtrzymuję swoje słowa. Polacy są faworytem tego sezonu. Nie chcę tutaj wychodzić na wielkiego mędrca, ale długo przed rozpoczęciem tego sezonu mówiłem, że wygramy Ligę Światową i Mistrzostwo Olimpijskie. I cały czas podtrzymuje swoje zdanie. Na razie miałem 50% racji.

Kadziu...

 

 

11 ciach, którym lepiej z dłuższymi włosami>>

Więcej o: