LŚ: Brazylia zagra dziś z Polską z nożem na gardle

Za nami pierwszy dzień rywalizacji w Sofii, który przyniósł jedną sporą niespodziankę.

Choć tak właściwie, czy porażki Brazylii w dalszym ciągu można uznawać za niespodzianki? Styl i rozmiar - już prędzej. Do niedawna hegemonii światowej siatkówki, zostali wczoraj srodze zlani do zera przez Kubańczyków na inaugurację Final Six Ligi Światowej. Nie pomógł im nawet powrót do kadry legendarnego Giby.

 

[zdjęcie: Paulina Siewierska/sportsphotos.eu]

 

Zobacz zdjęcia z meczu Brazylia - Kuba na sportsphotos.eu >>>

 

Co to oznacza dla losów turnieju? Tyle, że jeśli dziś uda nam się pokonać Brazylijczyków odeślemy ich do domu, a siebie do półfinału. Polacy doskonale zdają sobie sprawę ze stawki meczu.

 

Brazylijczycy mają nóż na gardle, więc będą jeszcze bardziej skoncentrowani, bo zawsze w takich sytuacjach grają doskonale. Czeka nas więc ciężki mecz, ale zrobimy wszystko żeby wygrać, bo wtedy automatycznie zapewnimy sobie awans do półfinału. Gdybyśmy przegrali, to w piątek sami będziemy mieli problem z Kubą - podsumował Michał Winiarski w rozmowie z TOK FM.

 

No to panowie, pełna powaga, skupienie i koncentr....

 

[zdjęcie:iglaszyte.pl]

I jedziemy!

Dodajmy jeszcze, że w drugim wczorajszym spotkaniu gospodarze uporali się z Niemcami 3:1. Początek naszego boju z Brazylią dziś o 16:30. Będzie relacja, bądźcie z nami!