Mark Webber w Playboyu

Rozkładówka??

Mark Webber w "Playboyu" Mark Webber pojawił się w anglosaskim "Playboyu". Mark Webber zdobył się na sesję fotograficzną dla "Playboya". Zdjęcia są naprawdę fajne, choć zabrakło wśród nich rozkładówki. Mark Webber zdobył się na sesję fotograficzną dla "Playboya". Zdjęcia są naprawdę fajne, choć zabrakło wśród nich rozkładówki. Szybko kilka faktów gwoli ścisłości: zdjęcia zostały zrobione w fabryce Red Bulla w Milton Keynes 26 czerwca, a Webbo tak wypowiedział się o sesji: - Przygotowanie się do wyjścia zajmuje mi 10 minut. Nie lubię za bardzo się stroić, ale sesja mi się podobała, ludzie byli świetni i dobrze się bawiłem. Nie co dzień zdarza się sesja dla "Playboya" - to dobra zabawa! - powiedział kierowca Red Bulla. Zespół donosi też, że Webbo onieśmielił wszystkie panie w fabryce, zmuszając je do czerwienienia się. W wypadku człowieka, który wygląda gorąco nawet w płaszczu ukradzionym Herr Flickowi, wcale nas to nie dziwi... Zła wiadomość jest taka, że wydanie z Markiem będzie dostępne tylko w krajach anglosaskich.

Niech Was nie zmyli tytułowa fotka a la Jaime Alguersuari. Zdjęcia są naprawdę fajne. No i jednak nie rozkładówka, ale w ramach rekompensaty mamy chociaż kilka zdjęć rozbierającego ubierającego się Webbo.

Szybko kilka faktów gwoli ścisłości: zdjęcia zostały zrobione w fabryce Red Bulla w Milton Keynes 26 czerwca, a Webbo tak wypowiedział się o sesji:

Przygotowanie się do wyjścia zajmuje mi 10 minut. Nie lubię za bardzo się stroić, ale sesja mi się podobała, ludzie byli świetni i dobrze się bawiłem. Nie co dzień zdarza się sesja dla Playboya - to dobra zabawa!

Team donosi też, że Webbo onieśmielił wszystkie panie w fabryce, zmuszając je do czerwienienia się. W wypadku człowieka, który wygląda hot nawet w płaszczu ukradzionym Herr Flickowi wcale nas to nie dziwi...

 

Mark Webber

 

Nigdy nie przypuszczałam, że to powiem, ale chcę być krawcową!

 

Mark Webber

 

Poza tym to już pewne: kierowca F1 + bolid + kask + garnitur =

 

Mark Webber

 

A kiedy Mark zdjął błyszczące buty, naszym oczom ukazały się te oto skarpetki...

 

Mark Webber

 

Zła wiadomość jest taka, że wydanie z Markiem będzie dostępne tylko w krajach anglosaskich. Ale co się na zdjęcia napatrzymy, to nikt nam nie zabierze. Zatem do galerii dziewczęta i popatrzmy sobie (a tam nie tylko same zdjęcia z sesji, ale też zza jej kulis)...

Zobacz najpiękniejsze okładki magazyny GQ ze sportowcami>>a