Skontaktuj się z nami
Nasi Partnerzy
Inne serwisy
Skontaktuj się z nami
Nasi Partnerzy
Inne serwisy
A czy Wy tak w ogóle zdajecie sobie sprawę, że ja w tamten weekend byłem w Polszy? Byłem, na stadion przyjechałam, policzek umalowałem, naszych dopingowałem. (Spóźniłem się 20 minut bo jakdojade.pl Warszawa kazało mi wsiąść do drugiej linii metra, ale to już może przemilczę). I co, i wszystko na nic. Jeszcze mi ministerstwo cofnęło wizę, bo mówią, że to wszystko moja wina, zawsze Witalija wina!
I znikąd pocieszenia, już na pewno nie z padoku. Ze Strażakiem mamy teraz w garażu ciche dni, po tym jak po meczu Polsza - My ogłosił, że:
Powiedziałem mu, że dlaczego chce żeby Euro skończyło się dla niego 16 czerwca, pogroził mi łomotem kijem golfowym i od tamtej soboty wole go unikać. Hyyyy! Szybko! Widzi mnie!
Miczibata, pożycz welon!
Co? Dobra, poczekaj chwilę, bo Lui chce zrobić zdjęcie.
"Wyślij do wszystkich"...
Weź Webbo, bez przesady, nie wygląda aż tak źle.
Ale i tak zostawię sobie ten kamuflaż do stołówki, może dostanę lepsze ziemniaki. (Ostatnio udawałem Nicka Heidfelda, bez efektu).
Wasz Wituś