Awww! Czyli Kuba kradnie nasze serca po występie w "Kropce nad i" (zupełnie jakby wcześniej tego nie zrobił)

Dla tych z Was, które przegapiły wczoraj godzinę 20.00, albo po prostu chcą jeszcze raz głęboko sobie westchnąć.

Nasz kapitan był wczoraj gościem Moniki Olejnik i jako trzeci przedstawiciel kadry (po Bobku i Wojtusiu) w programie musiał odpowiedzieć na mniej więcej te same pytania oscylujące głównie wokół atmosfery w kadrze i powodów słabego występu Polaków na turnieju (tu tylko Robertowi się udało - udzielał wywiadu przed meczem z Czechami).

Kuba nie stronił od odpowiedzialności, przyznając, że to sami piłkarze zawiedli, dziękował kibicom, wyjaśnił też sprawę słynnych biletów. Na koniec przekazał swoją koszulkę z meczu z Rosją na licytację fundacji TVN na cele charytatywne.

Z ciekawostek dowiedziałyśmy się, że podobna koszulka Roberta Lewandowskiego osiągnęła cenę ponad 400 tysięcy złotych (tak, dobrze przeczytałyście). To troszkę krzyżuje nasze plany zrzucenia się na trykot Błaszczykowskiego, bo po podliczeniu wszystkich naszych oszczędności okazuje się, że redakcji Ciach może chyba zabraknąć funduszy.

A wracając do programu... Kuba nie jest może tak elokwentny jak Robert Lewandowski i na pewno nie ma marynarki Wojtka Szczęsnego, ale jest coś niezwykle pociągającego i atrakcyjnego w sposobie, w jaki udziela tego wywiadu. Coś mniej więcej takiego...

 

 

Cały wywiad możecie obejrzeć na stronie programu>>