Zupełnie nie wiemy, jaki tytuł nadać temu tekstowi

Z jednej strony jest wyglądający jak prawdziwy angielski dżentelmen Jenson Button, a z drugiej Jessica Michibata.
Kierowca i dżentelmen Zupełnie nie wiemy, jaki podtytuł nadać temu tekstowi Jenson Button i Jessica Michibata pokazali się na wyścigach konnych Royal Ascot. Wyglądali jak prawdziwy dżentelmen i urodziwa dama. Jenson Button i Jessica Michibata pokazali się na wyścigach konnych Royal Ascot. Wyglądali jak prawdziwy dżentelmen i urodziwa dama. Jak zapewne zdążyłyście już zauważyć, dziewczyna Jensa nie należy do naszych ulubienic (delikatnie mówiąc), ale kiedy zdarzy się jej ładnie wyglądać, jesteśmy w stanie zupełnie obiektywnie jej to oddać (naprawdę!). A tutaj? No nie wiemy, niby sukienka ładna, niby wszystko w porządku, a jednak coś nam zgrzyta. Spytacie o co chodzi z kapeluszami - para zaszczyciła swoim udziałem prestiżowe wyścigi konne Royal Ascot, na które przyjść bez okrycia głowy to jak przyjść nago, gdziekolwiek. A może Wy znajdziecie więcej wyrozumiałości dla młodej pary?

Jak zapewne zdążyłyście już zauważyć, dziewczyna Jensa nie należy do naszych ulubienic (delikatnie mówiąc), ale kiedy zdarzy się jej ładnie wyglądać, jesteśmy w stanie zupełnie obiektywnie jej to oddać (naprawdę!). A tutaj? No nie wiemy, niby sukienka ładna, niby wszystko ok, a jednak coś nam zgrzyta.

Spytacie o co chodzi z kapeluszami - para zaszczyciła swoim udziałem prestiżowe wyścigi konne Royal Ascot, na które przyjść bez okrycia głowy to jak przyjść nago, gdziekolwiek.

A może Wy znajdziecie więcej wyrozumiałości dla młodej pary?