UEFA chce ukarać Bendtnera za pokazanie bielizny!

O tempora, o mores!

UEFA ukaże Bendtnera za pokazanie majtek O tempora, o mores! UEFA ukaże Duńczyka Niclasa Bendtnera za pokazanie bielizny z logo firmy bukmacherskiej po strzeleniu bramki w meczu z Portugalią n Euro 2012 Co będzie następne? Koszulki z golfem? Leginsy? Body? No dobra, histeryzujemy jak zwykle, bo federacji nie chodzi o to, że duński piłkarz pokazał bieliznę, a o to, co na niej było. Na pewno wszystkie zwróciłyście wczoraj uwagę na żywiołową cieszynkę Nicklasa po zdobyciu drugiej bramki w spotkaniu przeciwko Portugalii. Na podejrzanie ochoczo pokazanych majtkach widniało logo firmy bukmacherskiej, która chwilę po zdobyciu bramki zamieściła z dumą na swoim Twitterze zdjęcie celebrującego piłkarza. Przypadek? Raczej nie. Tymczasem w regulaminie wyraźnie stoi "wszystkie części ubioru noszone podczas meczu na Euro 2012 muszą być pozbawione reklam sponsorskich". W jaki sposób UEFA ukaże piłkarza? Jeszcze nie wiadomo. Ale po cichu liczymy, że w ramach zadośćuczynienia będzie to nakaz pokazywania majtek z logo UEFA przy każdym wbiegnięciu w pole karne.

Co będzie następne? Koszulki z golfem? Leginsy? Body? No dobra, histeryzujemy jak zwykle, bo federacji nie chodzi o to, że duński piłkarz pokazał bieliznę, a o to, co na niej było. Na pewno wszystkie zwróciłyście wczoraj uwagę na żywiołową cieszynkę Nicklasa po zdobyciu drugiej bramki w spotkaniu przeciwko Portugalii:

 

Na podejrzanie ochoczo pokazanych majtkach widnieje logo firmy bukmacherskiej, która chwilę po zdobyciu bramki zamieście z dumą na swoim twitterze zdjęcie celebrującego piłkarza. Przypadek? Raczej nie.

Tymczasem w regulaminie wyraźnie stoi "wszystkie części ubioru noszone podczas meczu na Euro 2012 muszą być pozbawione reklam sponsorskich". W jaki sposób UEFA ukaże piłkarza? Jeszcze nie wiadomo. (Ale po cichu liczymy, że w ramach zadośćuczynienia będzie to nakaz pokazywania majtek z logo UEFA przy każdym wbiegnięciu w pole karne).

Macie jakieś inne pomysły na karę dla Bendtnera?