Mesuciątko przypomina, że tylko ono potrafi łączyć speszenie z seksapilem w stopniu perfekcyjnym

Tylko Mesut Ozil potrafi być jednocześnie wzruszająco speszonym i wyglądać niesamowicie hot. Nawet kowbojski kapelusz nam nie przeszkadza.
Mesuciątko przypomina Tylko ono potrafi tak łączyć speszenie z seksapilem. Tylko Mesut Ozil potrafi być jednocześnie wzruszająco speszonym i wyglądać niesamowicie hot. Nawet kowbojski kapelusz mu w tym nie przeszkadza. Powyższe zdjęcie jest tylko (bardzo obiecująco-drażniącym) sneak peakiem tego, co znajduje się w majowym wydaniu niejakiego "Sepp Football Fashion Magazine", który, jak sam zaręcza, nie ma nic wspólnego z Seppem Blatterem. Nie wiemy, czy ów magazyn (produkcji niemieckiej) jest do nabycia w Polsce, ale zamierzamy przeczesać empiki. Na blogu związanym z wydawnictwem znalazłyśmy jedynie powyższe zdjęcie oraz fotografię Mesuta bez głowy rozdającego autografy, wraz z adnotacją autorów reportażu, że w rozdawaniu autografów Dzieciątko jest naprawdę niezmordowane. W papierowej wersji magazynu ma się podobno znajdować sesja portretująca Ozila w anturażu hiszpańskiego matadora.

Mesut Ozil

Powyższe zdjęcie jest tylko (bardzo obiecująco-drażniącym) sneak peakiem tego, co znajduje się w majowym wydaniu niejakiego Sepp Football Fashion Magazine, który, jak sam zaręcza, nie ma nic wspólnego z Seppem Blatterem.

Nie wiemy, czy ów magazyn (produkcji niemieckiej) jest do nabycia w Polsce, ale zamierzamy przeczesać empiki. Na blogu związanym z wydawnictwem znalazłyśmy jedynie powyższe zdjęcie, oraz zdjęcie Mesuta bez głowy rozdającego autografy, wraz z adnotacją autorów reportażu, że w rozdawaniu autografów Dzieciątko jest naprawdę bardzo cierpliwe, niezmordowane i uprzejme.

s

W papierowej wersji magazynu ma się podobno znajdować sesja portretująca Ozila w anturażu hiszpańskiego matadora. Tylko, czy dane nam będzie to zobaczyć?