Sport.pl

Katowickie święto siatkówki czas zacząć!

Polska, Finlandia, Kanada i Brazylia już dziś wieczorem zainaugurują rywalizację w drugim turnieju Ligi Światowej. Będzie się działo!

Katowickie święto siatkówki Drugi turniej Ligi Światowej Polska, Finlandia, Kanada i Brazylia już dziś wieczorem zainaugurują rywalizację w drugim turnieju Ligi Światowej. Będzie się działo! W katowickim spodku coś dzieje się zawsze, nawet jeśli niekoniecznie szczęśliwie dla nas. Legendarny obiekt to miejsce szczególnie ważne nie tylko dla naszych reprezentantów. - Miło znów pojawić się w Katowicach. To najbardziej brazylijskie miasto w Polsce. Myślę, że jesteśmy tu bardziej znani niż w naszym kraju. Dla mnie to szczególne miejsce, bo właśnie tu 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z drużyną - stwierdził trener Brazylijczyków, Bernardo Rezende. Plan rozgrywek: - piątek 17.30 Polska - Kanada; 20.00 Brazylia - Finlandia; - sobota 17.30 Polska - Finlandia; 20.00 Brazylia - Kanada; - niedziela 17.30 Kanada - Finlandia; 20.00 Polska - Brazylia.

A przynajmniej taką mamy nadzieję. Ale co tam, w katowickim spodku dzieje się zawsze, nawet jeśli niekoniecznie dobrze dla nas na boisku (o złej passie biało-czerwonych na Śląsku pisałyśmy wczoraj). Legendarny obiekt to miejsce wyjątkowe nie tylko dla naszych reprezentantów.

 

Miło znów pojawić się w Katowicach. To najbardziej brazylijskie miasto w Polsce. Myślę, że jesteśmy tu bardziej znani niż w naszym kraju. Dla mnie to szczególne miejsce, bo właśnie tu 2001 r. rozpoczęła się moja przygoda z drużyną - stwierdził trener Brazylijczyków, Bernardo Rezende.

 

Szkoleniowiec Finów Daniel Castellani, chyba zapowiedział tymczasem wygranie co najmniej jednego seta z Polską...

 

 

A co naprawdę działo się na wczorajszej konferencji prasowej w Katowicach zobaczyć możemy dzięki plusliga.tv:

 

 

Na koniec przypomnijmy jeszcze plan rozgrywek:

piątek

17.30 Polska - Kanada

20.00 Brazylia - Finlandia

sobota

17.30 Polska - Finlandia

20.00 Brazylia - Kanada

niedziela

17.30 Kanada - Finlandia

20.00 Polska - Brazylia

Więcej o: