Polscy siatkarze już w kraju

Trudom podróży się nie dał i wywiadów dzielnie udzielał Piotrek Nowakowski.

Polscy siatkarze już w kraju Cichy udzielił wywiadu. Polscy siatkarze wrócili już do kraju z Kanady. Po powrocie Cichy podsumował turniej i zapowiedział kolejne zwycięstwa z Brazylią. Polscy siatkarze wrócili już do kraju. Trudom podróży się nie dał i wywiadów dzielnie udzielał Piotrek Nowakowski. Chociaż i po nim widać ogromne zmęczenie, któremu nie ma co się dziwić. Za naszymi siatkarzami przecież nie tylko trzy ciężkie spotkania, ale również długi lot oraz słynna wycieczka nad wodospad Niagara (czy sam Piotrek w niej uczestniczył - nie wiadomo; i żeby nikt nie wpadł na to, żeby go o to zapytać to naprawdę). Cichy w swojej wypowiedzi podsumowuje kanadyjski turniej, zapowiada kolejne zwycięstwa z Brazylią, wspomina o swojej pokiereszowanej kostce oraz tradycyjnie robi tysiąc trzysta dwadzieścia sześć przeuroczych min. Dodajmy jeszcze, że kadrowiczów czeka teraz mini urlop. W czwartek wszyscy spotkają się ponownie w Spale, by przygotować się turnieju w Katowicach (rozegrany zostanie w dniach 1-3 czerwca).

Chociaż i po nim widać ogromne zmęczenie, któremu nie ma co się dziwić. Za naszymi siatkarzami przecież nie tylko trzy ciężkie spotkania, ale również długi lot oraz słynna wycieczka nad wodospad Niagara (czy sam Piotrek w niej uczestniczył - nie wiadomo) (i żeby nikt nie wpadł na to, żeby go o to zapytać to naprawdę).

Cichy w swojej wypowiedzi podsumowuje kanadyjski turniej, zapowiada kolejne zwycięstwa z Brazylią, wspomina o swojej pokiereszowanej kostce oraz tradycyjnie robi tysiąc trzysta dwadzieścia sześć przeuroczych min.

 

 

Dodajmy jeszcze, że kadrowiczów czeka teraz mini urlop, w czwartek wszyscy spotkają się ponownie w Spale, by przygotować się turnieju w Katowicach (1-3 czerwca).