Chelsea Londyn zdobywa Puchar Anglii! [ZDJĘCIA]

Pokonując w wielkim finale Liverpool 2:1. Radości i świętowaniu nie było końca - nic dziwnego, Chelsea ma fantastyczną końcówkę sezonu. Zasługa Roberto?
Chelsea Londyn ma Puchar Anglii "The Blues" pokonali w wielkim finale Liverpool 2:1 Chelsea zdobyła Puchar Anglii, pokonując w finale Liverpool 2:1. Radości i świętowaniu nie było końca - nic dziwnego, Chelsea ma fantastyczną końcówkę sezonu Radości i świętowaniu nie było końca - nic dziwnego, Chelsea ma fantastyczną końcówkę sezonu. Zasługa Roberto? Cieszymy się razem z Chelsea, która podźwignęła się z głębokiego upadku. Gole na miarę Pucharu Anglii zdobyli Ramires i Didier Drogba, a bramkę honorowo-pocieszeniowo-kontaktową dla Liverpoolu - Andy Carroll. Jak miło widzieć rozradowaną Chelsea jak za dawnych lat, jak miło widzieć uśmiechniętego Torresa. Ciekawe, czy 19 maja też będą się tak cieszyć?

Jedyną kroplą dziegciu w tej beczce niebieskiego miodu jest dla nas obrazek ze smutnym Stevenem Gerrardem - ale udajemy, że go nie widzimy. I cieszymy się razem z Chelsea, która podźwignęła się z głębokiego upadku. Gole na miarę Pucharu Anglii zdobyli Ramires i Didier Drogba, a bramkę honorowo-pocieszeniowo-kontaktową dla Liverpoolu - Andy Carroll.


C2-1L footyroom.com przez footyroom

Jak miło widzieć rozradowaną Chelsea jak za dawnych lat, jak miło widzieć uśmiechniętego Torresa i kwitnące uczucie JT&FL. Ciekawe, czy 19 maja też będą się tak cieszyć?

Zobaczcie galerię zdjęć z meczu, a raczej z pomeczowej celebracji.