Sport.pl

NA ŻYWO: SMUDA POWOŁUJE KADRĘ NA EURO!

Za chwilę poznamy nazwiska chłopców, którzy doprowadzą nas do łez (szczęścia, wściekłości lub rozpaczy) na najważniejszej imprezie sportowej w historii naszego kraju.

ODŚWIEŻ RELACJĘ

 

Ufff... Musimy się przespać z tymi powołaniami (bez skojarzeń), pytamy więc Was o zdanie, a jutro porozmawiamy o tym na spokojnie.

...I wiecie co? Cieszymy się, te wszystkie piosenki były takie beznadziejne, że sympatycznym paniom z koła gospodyń wiejskich zwycięstwo, z ich bezpretensjonalnym przebojem i żwawym rytmem, się należy.

Ach, no  tak, czekajcie, jeszcze piosenka na Euro.... Trzecie miejsce zajęła piosenka Qmpli. Drugie "Czyste szaleństwo" Libera i Numera Raza, a pierwsze.... "Koko Euro Spoko", czyli to:

No cóż, trener Smuda, wzorem inżyniera Mamonia z "Rejsu" stwierdził, że najlepsi piłkarze to ci, których już znamy, a przynajmniej on zna. Wielkich sensacji nie było i trochę nam przykro, bo po cichu, cichutku liczyłyśmy jednak na Franka, i jesteśmy prawie pewne, że dałby tej kadrze więcej niż Paweł Brożek... Cieszymy się jednak z Rafała Wolskiego, a fanki Lecha cieszą się pewnie z Marcina Kamińskiego. Pamiętajmy jednak, że jeszcze trzech wybrańców z tego składu odpadnie z szerokiej kadry po zgrupowaniu w Asutrii (28 maja).

To z jednej strony bardzo przewidywalny skład, ale z drugiej, trener Smuda znów objawił wadę, za którą jest krytykowany najbardziej - niekonsekwencję. Powołał, wbrew zapowiedziom, zawodników którzy nie radzą, lub radzą sobie słabo w swoich klubach...

ATAK: Paweł Brożek, Michał Kucharczyk (czyli Franka nie będzie :(, Robert Lewandowski, Artur Sobiech
POMOC: Jakub Błaszczykowski, Dariusz Dudka, Kamil Grosicki, Adam Matuszczyk, Adrian Mierzejewski, Rafał Murawski, Ludovic Obraniak, Eugen Polański, Maciej Rybus, Rafał Wolski (fanki Legii robią "yeeeeeah!")
OBRONA: Sebastian Boenisch, Kamil Glik (hmmm...), Marcin Kamiński (fanki Lecha robią "yeeeeah!"), Tomasz Jodłowiec, Damien Perquis, Łukasz Piszczek, Marcin Wasilewski, Jakub Wawrzyniak, Grzegorz Wojtkowiak (fanki Lecha robią to samo co przy Marcinie Kamińskim)
BRAMKARZE: Przemysław Tytoń, Wojtuś Szczęsny, Łukasz Fabiański!

22.26 Franciszek Smuda jest na scenie, i jest jakiś taki... dziarski... boimy się.

22.24 Tak w międzyczasie chyba ściągnęłyśmy sobie jakiegoś wirusa na komputer, Barcelona wygrała 4:1 z Malagą, Real wygrywa już 2:0 z Athletikiem Bilbao, a serca słuchaczy podbija ta piosenka:

22.03 Miałyśmy iść na koncert, ale po wysłuchaniu piosenek kandydatek na hit Euro straciłyśmy ochotę. Witamy Was zatem sprzed naszych redakcyjnych komputerów, i chciałybyśmy udawać, że przez otwarte okna nic nie słyszymy. To jak obstawiacie, będą jakieś sensacje?

Więcej o: