A kto zastąpi Falaskę w Bełchatowie? Kandydatur jest kilka

A co jedna, to bardziej zaskakująca.

A kto zastąpi Falaskę w Bełchatowie? Informacji jest kilka. A co jedna, to bardziej zaskakująca Jak donosi "Przegląd Sportowy", Skra Bełchatów rozważa zastąpienie Miguela Falaski Luciano de Cecco, Nikola Grbiciem, Vinciciem lub Fabianem Drzyzgą O ile nie spędzacie majówki na kole podbiegunowym (jeśli spędzacie - zazdrościmy), na pewno słyszałyście wczoraj sensacyjne donosy włoskich i rosyjskich mediów, jakoby Skra Bełchatów miała pozyskać legendę światowej siatkówki Nikolę Grbića. Wiele z Was popukało się pewnie wówczas w czoło i tak jak my doszło do wniosku, że chyba nie po to Skra pozbywała się 39-letniego Miguela żeby teraz zatrudniać jego równolatka. No i teraz musimy się wszystkie od-pukać, bo jak się okazuje, to wcale nie jest plotka wyssana z palca! Konrad Piechocki w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" bez ogródek wymienia nazwiska kandydatów do przejęcia schedy po Hiszpanie i wśród nich pada nazwisko słynnego Serba. - Interesujemy się kilkoma zawodnikami. Nadal prowadzimy rozmowy z Luciano de Cecco, Nikolą Grbiciem czy Vinciciem, w grę wchodzi także Fabian Drzyzga - zdradza prezes wicemistrzów kraju. Według informacji "Przeglądu Sportowego" najbliżej podpisania umowy z klubem jest jednak 26-letni Słoweniec Dejan Vincić, reprezentant kraju, doskonale znany nam z zespołu ACH Volley Lublana, z którym polskie drużyny regularnie grywały ostatnim czasy w europejskich pucharach. Na pewno jest to gracz perspektywistyczny, ale czy na pewno klasy godnej Skry Bełchatów?

O ile nie spędzacie majówki na kole podbiegunowym (jeśli spędzacie - zazdrościmy), na pewno słyszałyście wczoraj sensacyjne donosy włoskich i rosyjskich mediów jakoby Skra Bełchatów miała pozyskać legendę światowej siatkówki Nikolę Grbića. Wiele z Was popukało się pewnie wówczas w czoło i tak jak my doszło do wniosku, że chyba nie po to Skra pozbywała się 39-letniego Miguela żeby teraz zatrudniać jego równolatka. No i teraz musimy się wszystkie od-pukać, bo jak się okazuje, to wcale nie jest plotka wyssana z palca!

Konrad Piechocki w rozmowie z Przeglądem Sportowym bez ogródek wymienia nazwiska kandydatów do przejęcia schedy po Hiszpanie i wśród nich pada nazwisko słynnego Serba.

 

Interesujemy się kilkoma zawodnikami. Nadal prowadzimy rozmowy z Luciano de Cecco, Nikolą Grbiciem czy Vinciciem, w grę wchodzi także Fabian Drzyzga - zdradza prezes wicemistrzów kraju.

 

Według informacji Przeglądu Sportowego najbliżej podpisania umowy z klubem jest jednak 26-letni Słoweniec Dejan Vincić, reprezentant kraju, doskonale znany nam z zespołu ACH Volley Lublana, z którym polskie drużyny regularnie grywały ostatnim czasy w europejskich pucharach. Na pewno jest to gracz perspektywistyczny, ale czy na pewno klasy godnej Skry Bełchatów?

 

 

Jakie jest Wasze zdanie?