Ciacho Tygodnia wybrane!

Fernando Torres zmiażdżył konkurencję.
Ciacho Tygodnia wybrane! Fernando Torres pokonał konkurencję i został ciachem tygodnia. W poniedziałek, punktualnie o godzinie 15.00, zakończyło się premierowe głosowanie na Ciacho Tygodnia. Fernando Torres zmiażdżył konkurencję. W poniedziałek, punktualnie o godzinie 15.00, zakończyło się premierowe głosowanie na Ciacho Tygodnia. Zgodnie z naszymi przewidywaniami Fernando Torres zmiażdżył konkurencję. W naszym facebookowym sondażu zebrał 243 głosy, pozostawiając daleko w tyle drugiego Manuela Neuera (69 głosów) i trzeciego Rafę Nadala (50 głosów). Nie ulega wątpliwości - to był tydzień Dzieciaka. Brawo Nando! Bardzo Wam dziękujemy za udział w głosowaniu i już nie możemy się doczekać następnej odsłony wyborów, za tydzień. Rozglądajcie się za kandydatami!

Punktualnie o godzinie 15.00 zakończyło się premierowe głosowanie na Ciacho Tygodnia. Zgodnie z naszymi przewidywaniami Fernando Torres zmiażdżył konkurencję. W naszym facebookowym sondażu zebrał 243 głosy pozostawiając daleko w tyle drugiego Manuela Neuera (69 głosów) i trzeciego Rafę Nadala (50 głosów).

Wyniki głosowania

Nie ulega wątpliwości - to był tydzień Dzieciaka. Brawo Nando!

Bardzo Wam dziękujemy za udział w głosowaniu i już nie możemy się doczekać następnej odsłony wyborów, za tydzień. Rozglądajcie się za kandydatami!