Resovia już znalazła następcę Grozera?

W Rzeszowie chyba mają słabość do niemieckich siatkarzy ;)

Resovia już znalazła następcę Grozera? W Rzeszowie mają chyba słabość do niemieckich siatkarzy... Następcę Grozera w Resovii zostanie Jochen Schops. Atakujący jest już bardzo bliski finalizacji rozmów z rzeszowskim klubem - pisze "Przegląd Sportowy" Nowym zawodnikiem Resovii zostanie doskonale znana nam postać niemieckiej siatkówki - Jochen Schops. Według informacji "Przeglądu Sportowego" atakujący jest już bardzo bliski finalizacji rozmów z klubem z Rzeszowa, gdzie miałby zastąpić swojego rodaka. Jochen Schops ostatnie pięć sezonów spędził w barwach Iskry Odincowo, zaś w reprezentacji Niemiec w ostatnim czasie jest zazwyczaj zmiennikiem Grozera. O porównanie atakujących pokusił się rozgrywający Resovii Lukas Tichacek, który wspólnie z Jochanem reprezentował w sezonie 2006/2007 barwy VfB Friedrichshafen. - To wysokiej klasy zawodnik. Może nie zagrywa tak potężnie i nie gra z aż tak dużą siłą, jak Grozer, ale jest równie skuteczny i widowiskowy. Na pewno jest lepiej technicznie ułożonym zawodnikiem. Gdyby trafił do Resovii, byłby bardzo dużym wzmocnieniem - ocenia Lukas na łamach "Przeglądu Sportowego". Gdyby opcja z Niemcem nie wypaliła, w Rzeszowie mają ponoć plan B w postaci Łotysza Gundarsa Celitansa, który ostatnie dwa sezony spędził w lidze tureckiej. Czy Wy też dostrzegacie tu pewien schemat postępowania?

Tak tak dziewczęta, dobrze widzicie, to nie kto inny jak doskonale znana postać niemieckiej siatkówki Jochen Schöps. Według informacji Przeglądu Sportowego atakujący jest już bardzo bliski finalizacji rozmów z klubem z Rzeszowa, gdzie miałby zastąpić swojego rodaka. Jochen Schöps ostatnie pięć sezonów spędził w barwach Iskry Odincowo, w reprezentacji w ostatnim czasie jest jednak raczej zmiennikiem nie kogo innego jak Grozera właśnie. O porównanie atakujących pokusił się rozgrywający Resovii Lukas Tichacek, który wspólnie z Jochanem reprezentował  w sezonie 2006/2007 barwy VfB Friedrichshafen.

 

To wysokiej klasy zawodnik. Może nie zagrywa tak potężnie i nie gra z aż tak dużą siłą jak Grozer, ale jest równie skuteczny i widowiskowy. Na pewno jest lepiej technicznie ułożonym zawodnikiem. Gdyby trafił do Resovii, byłby bardzo dużym wzmocnieniem - ocenia Lukas na łamach Przeglądu Sportowego.

 

Gdyby opcja z Niemcem nie wypaliła, w Rzeszowie mają ponoć plan B w postaci Łotysza Gundarsa Celitansa, który ostatnie dwa sezony spędził w lidze tureckiej. Widzimy tu pewien schemat postępowania ;)