Bayern wygrywa po karnych!! Relacja MINUTA PO MINUCIE

To był tak dziwny mecz, że jesteśmy bezradne, nie wiemy jak skomentować.

Kibicujemy także na Facebooku>>

ODŚWIEŻ RELACJĘ

Niewiarygodne, po prostu niewiarygodne. Dwa obronione karne przez Neuera, dwa obronione karne Casillasa i koszmarnie przestrzelony strzał Sergio Ramosa. I tak właśnie bo tym bardzo dziwnym meczu Bayern awansował do finału. I będzie miał szansę zdobyć trofeum na własnym stadionie.

3:1 BASTI DAJE AWANS BAYERNOWI!!!

2:1 Sergio Ramos PUDŁUJE, Mourinho klęczy

CASILLAS BRONI STRZAŁ LAHMA!!!!!!!! CO TU SIĘ DZIEJE, 2:1

2:1 XABI ZMYLIŁ NEUERA.

CASILLAS BRONI STRZAŁ KROOOSA wciąż 2:0!

NEUER BRONI STRZAŁ KAKI!! 2:0 Bayern o krok!

Gomez trafia!

Neuer broni!! wciąż 1:0

GOL!! Teraz Ronaldo!

Pierwszy strzela Alaba...

KARNE!! Losowanie wygrał Philipp Lahm, ciekawe jak zdecydował. Santiago Bernabeu skanduje teraz jedno imię: IKER!

119' Boatenga łapią skurcze, Bayern klepie sobie piłkę na własnej połowie, Real nie atakuje. Wszyscy czekają na karne.

119' Minuta do karnych! Czy ktoś coś tu jeszcze wyczaruje?

117' Real umieścił piłkę w siatce Bayernu po szalonym rajdzie Marcelo i świetnym podaniu do wychodzącego sam na sam Ronaldo. Ale Portugalczyk był na spalonym!

114' Ach! Real przed szansą, Kaka dośrodkował do Granero, Neuer wyszedł do piłki, ale Esteban zrobił absolutnie wszystko, żeby się z nim zderzyć i przewrócić. W nagrodę dostał żółtą kartkę za nurkowanie.

Choć minimalny faul mógł tam być!

112' Było gorąco, Kaka świetnie przyjął piłkę w polu karnym, po czym pogubił się gdzieś między własnymi nogami, nogami Boatenga, piłką i linią końcową. W normalnym meczu to mógł być gol, ale bo przynajmniej groźny strzał. Tu nie było nic.

111' Wydawało się, że będzie szansa dla Realu z rzutu rożnego, ale sędzia się rozmyślił. Powtórki pokazały, że powinien wskazać w stronę chorągiewki.

110' Real wygląda teraz trochę świeżej i stara się atakować, ale nie da się strzelić bramki bez celnego podania wcześniej.

Zmiana nr 3 u Królewskich. Oezill schodzi, Granero wchodzi.

109' Na osłodę - Granero właśnie pokazał nam swoją całkiem hot klatę. Ale kto by się tym w takich warunkach przejmował? No dobrze, ktoś by się pewnie znalazł :)

107' Mamy pewną nieśmiałą teorię. W przerwie meczu ktoś musiał podłożyć w szatniach zatrute napoje. Tego co się dzieje inaczej wytłumaczyć się nie da.

106' Ostatnie 15 minut zaczynamy od prostej straty Bayernu w środku boiska i zmarnowanej kontrze Realu. Standard.

105' Koniec pierwszej połowy dogrywki. To jest niesamowite, jak mecz, który był reklamą futbolu o prędkości F1, stał się widowiskiem godnym meczu o utrzymanie w polskiej Ekstraklasie.

W przerwie zmiana. Higuain za Benzemę.

104' Żółta kartka dla Badstubera i on także nie zagra w finale. Jeśli awansuje Bayern, będzie można powiedzieć, że Chelsea i Bawarczycy będą równie osłabieni.

103' A jak Real miał szansę na kontrę, Cristiano dosłownie potknął się o piłkę. Wszystko co piszemy, wydaje nam się żartem.

102' Arbeloa traci piłkę przed własnym polem karnym, a Bayern nic! Nie wykorzystuje szansy, piłka zamiast w pole karne wędruje do środka pola.

101' Gustavo dostaje żółtą kartkę i podobnie jak Alaba, nie zagra w ewentualnym finale.

99' Luis Gustavo traci piłkę na rzecz Marcelo, Marcelo odwdzięcza mu się takim samym prezentem. Co tu się wyprawia?

98' Pepe zamienił się w napastnika, dobrze podał do Ronaldo, a ten pomylił się w przyjęciu i zgubił piłkę. Tak, Ronaldo pomylił się w przyjęciu. Taki to właśnie jest mecz.

95' W swojej pierwszej akcji Thomas wyjeżdża z piłką za linię końcową. Nerwy totalnie spętały nogi piłkarzom :(

94' Ribery fauluje i zostaje zmieniony. Wchodzi Thomas Muller.

93' Kolejny faul Arbeloy, a my zaczynamy się zastanawiać, co jest bardziej prawdopodobne. Gole czy czerwone kartki?

92' Real zaczął niemrawo, ale uzyskał rzut rożny. Nic jednak z niego nie wynikło. Może to jednak da nam nadzieję, na trochę lepsze widowisko w dogrywce?

KONIEC! BĘDZIE DOGRYWKA. No i kto by się spodziewał. Oby kolejna odsłona meczu bardziej przypominała pierwszą.

91' Ależ błąd Ramosa! Sergio wygarnął piłkę Gomezowi, po czym ją głupio stracił tuż przed polem karnym, Bayern miał okazję 3 na 2, ale chyba sam się przestraszył swojej okazji i pogubił w ataku.

89' Atmosfera się zagęszcza, Robben zostaje sfaulowany, sędzie tego nie widział, ale widział bardzo ostre protesty Holendra i pokazał mu żółtą kartkę.

A mecz potrwa jeszcze 2 minuty. Albo 32.

87' Real atakuje, ale brakuje spokoju przy ostatnim podaniu, Bayern mógł groźnie skontrować, Ribery jednak powstrzymany przez Pepe. A chwilę później Alaba ryzykuje czerwoną kartkę faulując Oezilla.

85' Piłka meczowa dla Bayernu! Pogubili się obrońcy, piłka trafiła do Mario Gomeza, który stał sam na sam z Ikerem, ale poślizgnął się i w ostatniej chwili został zablokowany. Kibice Bayernu musieli już widzieć piłkę w siatce!

82' Po kilku minutach na boisku po raz drugi pokazał się Kaka. Tym razem jednak stratą w środku pola. Znów się dowiadujemy, że "coś dzisiaj wisi w powietrzu". Ale wciąż nie wiemy co!

80' A teraz jakby temperatura się zaczynała podnosić. Obie drużyny wiedzą, że jedną bramką można tu rozstrzygnąć sprawę. Jednak ich ataki, choć się nasilają, nie dają dobrych sytuacji bramkowych.

77' Benzema marnuje kapitalną kontrę! Najpierw udało mu się zgubić na skrzydle Badstubera, wbiegł w pole karne, ale zamiast wystawić lekko piłkę idealnie wbiegającemu Kace postanowił całą parą huknąć z ostrego kąta na bramkę. Został zablokowany przed dwóch obrońców. Karim gra dziś bez głowy.

76' Strasznie siadło nam to spotkanie. Jakby zupełnie inne drużyny wyszły na drugą połowę. Komentator twierdzi, że coś wisi w powietrzu, ale trudno mu orzec co.

75' I mamy pierwszą zmianę. Żegnamy słabiutkiego dziś Di Marię, witamy Kakę!

73' Szykują się zmiany w Realu. Coentrao i Kaka mogą wkrótce wejść na boisko.

71' Zrobiło się nerwowo, piłkarze Bayernu bardzo ostro protestowali przeciwko odgwizdaniu faulu na Oezillu, ale sędzia nikomu nie pokazał kartki. Faul był wątpliwy, ale kłócić się jednak nie wypada.

A Ronaldo dziś te wolne nie idą. Tym razem w ogóle nie trafił w bramkę.

69' Chwilę później Benzema uderzał sprzed pola karnego, ale piłka poleciała metr nad poprzeczką, to była kolejna zła decyzja Francuza.

68' Ronaldo próbował szans z rzutu wolnego. Ustawił się w swojej posągowej pozie, uderzył mocno i celnie, ale prosto w Neuera.

66' Bayern przed szansą, ale Casillas ryzykownym wyjściem wygarnął piłkę spod nóg Robbena. Karny wisiał w powietrzu.

65' Oj Jose będzie po meczu jeździł po sędzim Kassaiu. Gwiżdże bardzo przypadkowo i różnie interpretuje bardzo podobne zajścia.

63' Real mógł stanąć przed szansą na gola, ale sędziowie odgwizdali spalonego Marcelo. Spalonego nie było. I to bardzo nie było.

62' Bayern się obudził, obrońcy Realu dwukrotnie blokowali groźne strzały Bawarczyków. Najpierw Robbena, później Kroosa.

60' Schweini się nam wreszcie pokazał, to zdecydowanie nie jest jego mecz. A pokazał się z rozbitym nosem, co nadaje mu jeszcze groźniejszego wyglądu. Ale nos biedny.

58' Bayern miał szansę na kontrę po rzucie rożnym Realu, ale skasował ją faulem Arbeloa. Słuszna żółta kartka dla obrońcy Realu.

56' Ale teraz panowie się ogarnęli! Najpierw Benzema wbiegł z impetem w pole karne, po czym uderzył w stronę autu, chwilę później kontrę gości zakończył bardzo łatwy strzał Gomeza w środek bramki.

54' Rybka nie może już znieść komentatora Kalinowskiego, który faktycznie uparł się, aby użyć wszystkich wyświechtanych bon motów w jednym meczu. A piszemy o tym, żeby jakoś ukryć fakt, że mecz w drugiej połowie, to jakiś zupełnie inne zawody. O pięć poziomów słabsze.

51' Realowi na razie gra się nie klei. Pięć minut niecelnych podań zakończone dwumetrowym spalonym Benzemy. A Bayern czeka na swoją szansę. Jednak ta dogrywka staje się coraz bardziej prawdopodobna.

49' Di Maria mógł sprezentować Bayernowi szansę na gola, ale jego tragiczne podanie pod własnym polem karnym asekurował Arbeloą. Bayern nie przejął piłki.

47' Ale odpowiedź Bawarczyków mogła być miażdżąca. Lahm świetnie dośrodkował, Gomez uderzył głową nie do obrony, ale na szczęście dla Realu, obok słupka.

46' Pierwsza akcja dla Realu, ale dośrodkowanie Oezilla przeszło przez całe pole karne Bayernu.

45' Wracam! Bayern pierwszy pojawia się na murawie. Real do samego końca w szatni. Ciekawe co tak długo mówił im Mourinho.

A komentator Kalinowski przed chwilą w jednym zdaniu chyba z 5 razy użył słowa "wynik" :)

PRZERWA. Uffffffffffff ale się działo! Bayern atakował, Real strzelał, Real atakował, Bayern strzelał. Jest 2:1, mogło być nawet 4:4. No ale nie da się wykorzystać wszystkich sytuacji. Ale mecz jest FAN-TAS-TYCZ-NY. Tak wygląda futbol na najwyższym poziomie.

UPDATE w sprawie karnego dla Bayernu. Pomyliłyśmy się, Pepe jednak faulował, powtórki w przerwie chyba jednak rozwiewają wątpliwości.

46' Robben strzela, Casillas świetnie broni, sędzia gwiżdże na przerwę.

45' Pierwszą połowę kończy rzut wolny dla Beyernu tuż sprzed pola karnego. Arbiter uznał, że Pepe faulował Robbena, ale my jesteśmy bliżej uznania, że Robben trochę zanurkował.

Powtórki pokazały jednak, że nie zanurkował, po prostu Pepe najpierw trafił w piłkę, a później przewrócił Holendra. Tak czy siak wolnego raczej nie powinno być.

43' Rzut wolny z okolic narożnika boiska wykonywał Xabi Alonso, dośrodkowania nie sięgnął jednak żaden z graczy Realu.

41' Można powiedzieć, że sytuacja na boisku trochę się uspokoiła. Komentator twierdzi, że Bayern uprawia "pressing bez szaleństwa", czyżby obie drużyny myślały już o słowach trenerów w szatni?

38' Bayern w natarciu, Robben jednak psuje atak uderzając z dystansu mocno niecelnie. Ribbery ironicznie bije mu brawo. Coś panowie wciąż są na siebie cięci.

37' ... ale uderza prosto w Manuela Neuera!

36' Real będzie miał dogodną sytuację z rzutu wolnego... Cristiano odmierza kroki...

34' Jeśli chodzi o ilość akcji, tempo, sytuacje podbramkowe - oglądamy chyba najlepszy mecz sezonu.

33' Gomez przed szansą, był sam na sam z Casillasem, jednak bramkarz Realu instynktownie wybronił nogami. A chwilę później w ostatniej chwile wybijali obrońcy Królewskich, ryzykując kolejny karny.

30' I jeszcze jedna, jednak Benzema z ostrego kąta uderza niecelnie!

29' Real przed szansą, CR7 z dystansu obok słupka, ale po drodze Pepe mógł zmienić tor lotu piłki. Nie zdążył.

28' No i teraz tak jakby możemy mieć dogrywkę. Ale w nią jakoś nie wierzymy :)

27' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! ROBBEN POKONUJE CASILLASA! 2:1 Casillasowi zabrakł centymetra, aby wybić tę piłkę!

26' RZUT KARNY DLA BAYERNU!! Pepe dostaje żółtą kartkę za faul na Gomezie, ale powtórki nie pokazały, czy na pewno coś tam było!

24' Gustavo traci piłkę w środku pola, Real wychodzi z błyskawiczną kontrą zakończoną strzałem Ronaldo i świetną interwencją Neuera.

22' Luis Gustavo uznał, że pomysł Gomeza był dobry i postanowił pójść jego śladem. Zapomniał jednak zmienić zakończenia. Kolejny niecelny strzał.

21' I jeszcze Gomez niecelnie z dystansu!

19' Ach ten Bayern atakuje, ale zawsze czegoś brakuje. Tym razem po rzucie rożnym Real w ostatniej chwili wybija piłkę.

16' Jak na razie ten mecz toczy się w szalonym tempie, prowadzi Real, ale wynik może się szybko zmienić. Bayern nie zraził się drugą bramką Ronaldo, jedno trafienie może dać im przynajmniej dogrywkę. Ale tu może paść dużo więcej bramek.

14' GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! 2:0 RONALDO PO RAZ DRUGI!! Ech te niewykorzystane sytuacje! Bayern szalał, a tymczasem Real wyszedł z kontrą, Oezill genialnie podał do Ronaldo, a ten na zimno nie dał szans Neuerowi.

11' OMG!! Bawarczycy robią wszystko, żeby odpaść. Ribery nie wykorzystuje sytuacji sam na sam z Casillasem!

8' Bayern doskonale wie, że na chwilę obecną jest za burtą Ligi Mistrzów. Niemcy rzucili się do huraganowych ataków.

7' Ale odpowiedź Beyernu! Alaba przedarł się lewą stroną, dośrodkował do niepilnowanego Robbena, a ten z dwóch metrów nie był w stanie skierować piłki w światło bramki. Koszmarna pomyłka.

6' GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! CRISTIANO RONALDO!! Ronaldo strzelił mocno, pewnie i w tę część bramki, w którą akurat nie rzucił się Neuer.

4' RZUT KARNY DLA REALU!! Alaba zagrywa piłkę ręką w polu karnym.

2' I zaczęliśmy od drobnej wpadki Manuela Neuera i ataków Realu. Ale wpadki szybko zrehabilitowanej dobrą obroną strzału Di Marii.

1' GRAMY!!

20.40 Piłkarze wychodzą na boisko. Rybka stwierdziła, że Mario Gomez śmiesznie się gibie na plecach dziecka, ale pozostawimy to bez dalszego komentarza.

20.30 Nie wiem czy oglądacie studio w N Sport, ale niektórzy dziennikarze, mają naprawdę gigantyczny problem z Mourinho. Panowie chyba czegoś mu muszą zazdrościć :P

20.25 I jak nastroje przed tym półfinałem? Wszyscy spodziewali się Gran Derbów w finale, a tu może się okazać, że ani Barca, ani Real. Podwójna sensacja? Fanki Bayernu z pewnością o tym marzą. Ale najpierw składy.