Hot alert! Kuba Błaszczykowski w Warszawie i w garniturze

Jak zwykle przespałyśmy to, co najlepsze, ale na szczęście mamy zdjęcia i wideo. Bo Kuba Błaszczykowski jako ambasador Hugo Bossa to najgorętsza rzecz jaka przytrafiła się polskiemu sportowi od czasów Grzegorza Kosoka pod prysznicem dawna.
Kuba Błaszczykowski w Warszawie Kuba Błaszczykowski jako ambasador Hugo Bossa Kuba Błaszczykowski odwiedził Warszawę jako ambasador zapachu Boss Bottled, i jak na ambasadora Bossa przystało, wyglądał znie-wa-la-ją-co Kuba Błaszczykowski jako ambasador Hugo Bossa to najgorętsza rzecz, jaka przytrafiła się polskiemu sportowi dawna. Kuba odwiedził Polskę zaraz po mistrzostwie Borussii, jako ambasador zapachu Boss Bottled, i jak na ambasadora Bossa przystało, wyglądał znie-wa-la-ją-co. Jesteśmy pochłonięte doskonałością jego fryzury, błękitem oczu, różem warg i nieskazitelnością garnituru. I zarysem szczęki. Co za szczęka! Jakoś nigdy wcześniej nie patrzyłyśmy na Kubę w ten sposób... Euro, zacznij się już!

Kuba, o czym dowiedziałyśmy się z bloga feli , odwiedził Polskę zaraz po mistrzostwie Borussii, jako ambasador zapachu Boss Bottled, i jak na ambasadora Bossa przystało, wyglądał znie-wa-la-ją-co:

Kuba Błaszczykowski

Fryzura! (Czy pisałyśmy już, że kochamy przedziałki?) Więcej zdjęć znajdziecie na blogu naszej Czytelniczki, której okropnie zazdrościmy spotkania oko-w-obiektyw z Kubą, ale zaczekajcie, bo mamy dla Was jeszcze obrazki ruchome:

 

 

Jej, Kuba ma coś takiego w swoim głosie, że się go trochę boimy, ale też ten starch jest taki trochę hot... hmmm, to skomplikowane, w każdym razie, chyba wytniemy sobie parę gifów z tego wideo i przyznamy się Wam, że kompletnie nie pamiętamy, o czym Kuba mówił, tak bardzo jesteśmy pochłonięte doskonałością jego fryzury, błękitem oczu, różem warg i nieskazitelnością garnituru. I zarysem szczęki. Co za szczęka! Jakoś nigdy wcześniej nie patrzyłyśmy na Kubę w ten sposób...

Euro, zacznij się już!

 

Zobacz, jak Borussia świętowała mistrzostwo Niemiec>>s