Formułowe podsumowania: GP Bahrajnu

Czyli o nowym rozrabiace na torze, nowym (starym) zwycięzcy, bezbarwnym/pechowym McLarenie i Force! Lotus.

Bahrajnowe podsumowania Formułowe podsumowania: GP Bahrajnu. W GP Bahrajnu sporo się działo. Lotus pokazał siłę, Nico Rosberg - że nie lubi, jak ktoś go wyprzedza a wyścig wygrał Sebastian Vettel. Czyli o nowym rozrabiace na torze, nowym (starym) zwycięzcy, bezbarwnym/pechowym McLarenie i Force! Lotus. I takich czasów przyszło nam dożyć, że największe rozróby na torze robi Nico Księżniczka "Spychacz" Rosberg. Dwa lata u boku Schu najwyraźniej robią swoje. I na nic zdały się szaleńcze apele Fernando Alonso, Nico za swoje kontrowersyjne manewry nie spotkała po wyścigu żadna kara. Cóż, kto musi chyba przejąć obowiązki Lewisa Hamiltona, która cały czas przebywa w strefie Zen, gdzie najwyraźniej znajdują się również aktualnie mechanicy McLarena. Dobra wiadomość (no bo przecież można się śmiać, ale nie można kibicować przeciwko biednemu Bejbiemu) jest taka, że powoli z letargu wychodzi już chyba drugi kierowca Ferrari. Strzeżcie się, Massa is back! Choć tak na dobrą sprawę, w obliczu tego co dzieje się na przedzie stawki, dodatkowe atrakcje, rozróby, spychacze, żwirki, ogórki nie są nam potrzebne do szczęścia. Do jego pełni zabrakło może tylko skutecznego dobrania się do skóry Vettela przez Kimiego, ale na ostateczny skład podium absolutnie narzekać nie będziemy.

I takich czasów przyszło nam dożyć, że największe rozróby na torze robi Księżniczka "Spychacz" Rosberg. Dwa lata u boku Schu najwyraźniej robią swoje.

 

 

I na nic zdały się szaleńcze apele Fernando Alonso, Nico za swoje kontrowersyjne manewry nie spotkała po wyścigu żadna kara.

 

 

Cóż, kto musi chyba przejąć obowiązki Lewisa Hamiltona, która cały czas przebywa w strefie Zen, gdzie najwyraźniej znajdują się również aktualnie mechanicy McLarena.

Dobra wiadomość (no bo przecież można się śmiać ale nie może kibicować przeciwko biednemu Bejbiemu) jest taka, że powoli z letargu wychodzi już chyba drugi kierowca Ferrari. Strzeżcie się, Massa is back!

 

Ferrari's Brazilian driver Felipe Massa  stands in the pits on April 20, 2012 during the first practice session at the Bahrain International Circuit in Manama ahead of the Bahrain Formula One Grand Prix. AFP PHOTO / DIMITAR DILKOFF (Photo credit should read DIMITAR DILKOFF/AFP/Getty Images)

 

Choć tak na dobrą sprawę, w obliczu tego co dzieje się na przedzie stawki, dodatkowe atrakcje, rozróby, spychacze, żwirki, ogórki nie są nam potrzebne do szczęścia. Do jego pełni zabrakło wczoraj może tylko skutecznego dorwania się do skóry Vettela przez Kimiego, ale na ostateczny skład podium absolutnie narzekać nie będziemy.

*Absolutnie przypadkowy dobór zdjęcia*

 

Red Bull driver Sebastian Vettel of Germany, winner, right, sprays rose water flanked by second placed Lotus driver Kimi Raikkonen of Finland on the podium after the Bahrain Formula One Grand Prix at the Formula One Bahrain International Circuit in Sakhir, Bahrain, Sunday, April 22, 2012. (AP Photo/Luca Bruno)

 

(Kimiego poniósł melanż ;)

 

 

A jakie są Wasze impresje po Bahrajnie?

P.S. Czy ktoś nam może wytłumaczyć co się dzieje na tym zdjęciu?

 

From left to right, McLaren Mercedes driver Jenson Button of Britain, Caterham driver Heikki Kovalainen of Finland, Red Bull driver Sebastian Vettel of Germany, Lotus driver Romain Grosjean of France, seen during the drivers track parade ahead of the Formula One Grand Prix at the Bahrain International Circuit in Sakhir, Bahrain, Sunday, April 22, 2012. The discovery of a protester's body near the scene of clashes has threatened to tip Bahrain deeper into unrest as a 14-month-old uprising overshadows the return of the Formula One Grand Prix to the strategic Gulf kingdom. (AP Photo/Hassan Ammar)

Więcej o: