Oto Iker Casillas w roku 1988

No bo co, nie będziemy się z Wami drażnić i robić zagadki, to zdjęcie jest zbyt słodkie i po prostu chcemy się nim podzielić.
Oto Iker Casillas w roku 1988 Na Facebooku Ikera Casillasa można znaleźć zdjęcia z 1988 roku Na Facebooku Ikera Casillasa można znaleźć zdjęcia z 1988 roku. Miał wówczas 7 lat, pojechał z rodzicami na camping i już wtedy wiedział, co chce w życiu robić No bo co, nie będziemy się z Wami drażnić i robić zagadki, to zdjęcie jest zbyt słodkie i po prostu chcemy się nim podzielić. W 1988 roku Iker Casillas miał 7 lat i pojechał z rodzicami na camping, już wtedy jednak wiedział, co chce w życiu robić. Zdjęcie odkryłyśmy - z zachwytem, zaskoczeniem i niekończącym się przez długie minuty "awwww" na ustach - na Facebooku Ikera, a potem okazało się, że jest tego więcej. Iker był więc też słodkim i chudym dzieckiem o pałąkowatych nogach. Niestety, Iker miał też pecha dorastać w momencie, gdy dorastający młodzieńcy mieli bardzo złe fryzury, co również jest uwiecznione w jego facebookowych zbiorach.

W 1988 roku Iker Casillas miał 7 lat i pojechał z rodzicami na camping, już wtedy jednak wiedział, co chce w życiu robić. Zdjęcie odkryłyśmy - z zachwytem, zaskoczeniem i niekończącym się przez długie minuty "awwww" na ustach - na facebooku Ikera, a potem okazało się, że jest tego więcej.

Mały Iker Casillas

Ufff, co za ulga, Iker był więc też słodkim i chudym dzieckiem o pałąkowatych nogach, czyli, że to, co nas tak przeraziło, to była tylko faza...

Niestety, Iker miał też pecha dorastać w momencie, gdy dorastający młodzieńcy mieli bardzo złe fryzury (ale czyteraz mają takie dużo lepsze, drogi Jose Mario Callejonie? ;), co również jest uwiecznione w jego facebookowych zbiorach.

Młody Iker Casillas

Ufff po raz drugi, jak dobrze, że niektórzy się starzeją.

PS. Patrzcie, co jeszcze znalazłyśmy - obrazek ze świętowania mistrzostwa Hiszpanii z Realem w 2001 roku. Coś Wam to przypomina?

Młody Iker Casillas po wygraniu z Realem Madryt mistrzostwa Hiszpanii w 2001 roku

Bo widzicie, Iker lubi po prostu wejść sobie na jakąś rzeźbę.

 

Najbardziej kompromitujące zdjęcia z dzieciństwa sportowców>>belka