Karim Benzema wybrany najseksowniejszym piłkarzem reprezentacji Francji

Że co proszę?
Sondażowy triumf Benzemy Że co proszę? Karim Benzema został wybrany najseksowniejszym piłkarzem reprezentacji Francji w ankiecie przeprowadzonej przez portal Firstaffair.fr. Nie zrozumcie nas źle dziewczęta. My naprawdę lubimy Karima Benzemę, jesteśmy pod wrażeniem postępów w jego grze i tego jak powrócił w wielkim stylu pod skrzydłami Mou. Nie twierdzimy też, że nie jest ciachem i nie ma potencjału, by zawrócić w głowie. Ani, że nie jest seksowny. Po prostu twierdzimy, że seksowniejszy jest na przykład Yoann Gourcuff. Albo Olivier Giround. Albo Hugo Lloris. Ale to nasze zdanie. Rodaczki Karima mają je zgoła odmienne i kolana nie tylko im miękną na widok biczfejsa Karima, ale one same najwyraźniej zapominają, że coś takiego, jak rzepki i te kolana mają. Francuski portal Firstaffair.fr przeprowadził wśród swoich czytelników ankietę, której pierwszym, kluczowym i jedynym pytaniem było: "Który z piłkarzy francuskiej kadry narodowej jest według Ciebie najseksowniejszy?". Głosowanie nie było jednomyślne, a piłkarz Realu Madryt nie zmiażdżył i nie podeptał brutalnie konkurencji, bo zdobył 19 procent wszystkich głosów, ale wciąż wystarczająco, by zająć pierwsze miejsce na podium. Dalej uplasowali się Alou Diarra i (wybór już nieco bardziej oczywisty) brakarz Trójkolorowych i Olympique Lyon - Hugo Lloris. Koleżanki z Kickette mówią o ustawionym konkursie (panie Flo Perez, czy Karim to nie pańska słabość?), my wolimy pogratulować Karimowi i skupić się na pozytywnym aspekcie takiego obrotu spraw - więcej Yoasia, więcej jego nieprzyzwoicie długich rzęs i ust w idealnym różanym odcieniu zostanie dla nas...

Nie zrozumcie nas źle dziewczęta. My naprawdę lubimy Karima, jesteśmy pod wrażeniem postępów w jego grze i tego jak powrócił w wielkim stylu pod skrzydłami Mou. Nie twierdzimy też, że nie jest ciachem i nie ma potencjału, by zawrócić w głowie. Ani, że nie jest seksowny. Po prostu twierdzimy, że seksowniejszy jest na przykład Yoann Gourcuff. Albo Olivier GiroundAlbo Hugo Lloris.

Ale to nasze zdanie. Rodaczki Karima mają je zgoła odmiennei kolana nie tylko im miękną na widok biczfejsa Karima, ale one same najwyraźniej zapominają, że coś takiego, jak rzepki i te kolana mają. Francuski portal firstaffair.fr przeprowadził wśród swoich czytelników ankietę, której pierwszym, kluczowym i jedynym pytaniem było: "Który z piłkarzy francuskiej kadry narodowej jest według Ciebie najseksowniejszy?".

Głosowanie nie było jednomyślne, a piłkarz Realu Madryt nie zmiażdżył i nie podeptał brutalnie konkurencji, bo zdobył 19 procent wszystkich głosów, ale wciąż wystarczająco, by zająć pierwszę miejsce na podium.

Dalej uplasowali się Alou Diarra

m

i (wybór już nieco bardziej oczywisty), brakarz Trójkolorowych i Olympique Lyon, Hugo Lloris.

Hugo Lloris

Koleżanki z Kickette mówią o ustawionym konkursie (panie Flo Perez, czy Karim to nie pańska słabość?), my wolimy pogratulować Karimowi i skupić się na pozytywnym aspekcie takiego obrotu spraw - więcej Yoasia, więcej jego nieprzyzwoicie długich rzęs i ust w idealnym różanym odcieniu zostanie dla nas...

yoann gourcuff