"No to tu cię na piątek do fryzjera zapisałem, będzie ok?"

Porażka z Częstochową zakończyła wczoraj sezon ligowy Farta Kielce, wiecie co to oznacza, prawda?

Pierre Pujol goli brodę! "No to tu cię na piątek do fryzjera zapisałem, będzie odobrze?". Porażka z Częstochową zakończyła sezon ligowy Farta Kielce, wiecie co to oznacza, prawda? Pierre Pujol goli brodę! Wszak obiecywał... Porażka z Częstochową zakończyła sezon ligowy Farta Kielce, wiecie co to oznacza, prawda? Pierre Pujol goli brodę! Obiecywał przecież. Przypomnijmy, że francuski rozgrywający do spółki z Marcusem Nilssonem i Adamem Kamińskim w najgorszej decyzji swojego życia postanowił zapuścić brodę na play-offy. I gdyby chociaż jeszcze coś im to dało. A tu nic - Farciarze ulegli po emocjonującym spotkaniu (1:3) w Częstochowie gospodarzom, a to oznacza, że sezon zakończył się dla nich na tym spotkaniu i siódmym miejscu w tabeli. Mamy nadzieję, że Pierre nie przywiązał się za bardzo do brody i nie doszedł do absurdalnych, kosmicznych i nie mających najmniejszego, jaktometrowego (tak, specjalnie na tę okazję sprawdziłyśmy w Wikipedii, jaka jest najmniejsza jednostka długości) odzwierciedlenia w rzeczywistości wniosku, że właściwie dobrze w niej wygląda. Pierre - nie wyglądasz.

Pierre Pujol goli brodę! Obiecywał przecież. Przypomnijmy, że francuski rozgrywający do spółki z Marcusem Nilssonem i Adamem Kamińskim w najgorszej decyzji swojego życia postanowił zapuścić brody na play-offy. I gdyby chociaż jeszcze coś im to dało. A tu nic - Farciarze ulegli wczoraj po emocjonującym spotkaniu (1:3) w Częstochowie gospodarzom, a to oznacza, że sezon zakończył się dla nich na tym spotkaniu i siódmym miejscu w tabeli.

Mamy nadzieję, że Pierre nie przywiązał się za bardzo do brody i nie doszedł do absurdalnych, kosmicznych i nie mających najmniejszego, jaktometrowego* odzwierciedlenia w rzeczywistości  wniosku, że właściwie dobrze w niej wygląda. Pierre - nie wyglądasz. I jeśli nie chcesz, żeby wczorajsza róża była ostatnią jaką dostałeś w życiu od kobiety...(zaraz...nieważne)...

 

 

Gól szynszyla.

*tak, specjalnie na tę okazję sprawdziłyśmy w Wikipedii jaka jest najmniejsza jednostka długości.

 

Obydwa wykorzystane w artykule zdjęcia pochodzą z oficjalnej strony Farta Kielce.