Polska - Serbia: ciachowe konfrontacje na szczycie

Po wczorajszym wymordowanym zwycięstwie z Algierią, można poważnie obawiać się o formę biało-czerwonych przed potyczką z groźną Serbią. O postawę Polaków w naszych tradycyjnych konfrontacjach nie musicie się jednak ani trochę martwić.

1. Zdjęcie z zielenią w tle

Serbia: Marko Vujin

 

 

Polska: Tomasz Rosiński

 

KALENDARZ VIVE 2009 N/Z TOMASZ ROSINSKI  FOT. WITOLD BAKALARZ / FOTO PERFECT

Początek po obu stronach dość niemrawy, trener Wenta apeluje zza bocznej linii o więcej uśmiechu i radości z gry. Punkt za punkt.

 

2) Dwójkowe przytulanki

Serbia: Zarko Sesum z kolegą

 

 

Polska: Karol Bielecki i Mariusz Jurkiewicz

 

Trener Wenta apeluje zza bocznej linii by jednak nie przesadzać z tą radością z gry, bo to dopiero środek pierwszej połowy za nami. Wynik ciągle oscyluje w okolicach remisu.

 

3) Roznegliżowane zdjęcie z wykorzystaniem biało - czerwonego słupka

Serbia: Darko Stanić i Nenad Vucković

 

 

Polska: Sławomir Szmal

 

 

Serbowie w ostatnich minutach pierwszej połowy rzucili się w szaleńczy atak, Sławek Szmal się zdenerwował i zabrał bramkę ze sobą do szatni. Nie będzie.

 

4) W kawiarni/restauracji

Serbia: Dalibor Cutura

 

 

Polska: Bogdan Wenta

 

Tak dziewczęta, to naprawdę jest nasz trener. W archiwalnej sesji dla Malemana. Delegatka techniczna jest jednak czujna i za słabe wyeksponowanie twarzy Bogdana, przyznaje punkt walkowerem dla Serbów. Znowu remis.

5) Szczypiornista oddający się lekturze

Serbia: Darko Stanić

 

 

Polska: Marcin Lijewski

 

 

No gdzie z takim tabloidem na Encyklopedię Brittanikę Lijka. Na dziesięć minut przed końcem wypracowujemy sobie trzy-bramkową przewagę.

 

6) Impreza

Serbia: popijawa i śpiewy w autobusie

 

Polska: swojski grill

 

 

Zabawa Serbów może i bardziej żywiołowa, ale liczy się towarzystwo. A lepszej kategorii na koniec konfrontacji nie mogłyśmy wybrać - w końcu okazja do świętowania nie byle jaka. Igrzyska!