No to teraz coś na złagodzenie nastrojów: Kurek i spółka malują baranki

To już wiecie czego brakowało Wam do skompletowania wielkanocnego koszyczka.

Kurek i spółka malują baranki Czy nie tego brakowało Wam do wielkanocnego koszyczka? Nie od dziś wiadomo, że nieważne jak bardzo nasi siatkarze są zajęci, zawsze znajdą chwilkę, by zrobić coś dobrego. Skra Bełchatów malowała charytatywne barany Nie od dziś wiadomo, że nieważne jak bardzo nasi siatkarze są zajęci, zawsze znajdą chwilkę, by zrobić coś dobrego. Ich działalność artystyczna wzmaga się zawsze w okolicach świąt. I tym razem nie było inaczej. Trener i siatkarze Skry Bełchatów z racji zbliżającej się Wielkanocy zajęli się ozdabianiem piernikowych baranków i innych wypieków (szkoda, że nie samym wypiekiem - wyobrażacie sobie, jak wówczas wyglądałyby te piękne baranki?) Można je już teraz licytować na internetowej aukcji. Dochód ze sprzedaży baranka ozdobionego przez Bartka Kurka zostanie przeznaczony na pomoc siatkarce Łódzkiego Klubu Sportowego Katarzynie Możdżeń, która zmaga się z chorobą nowotworową, fundusze uzyskane ze sprzedaży pozostałych wypieków wspomogą szkolenie młodzieży w Skrze Bełchatów.

Nie od dziś wiadomo, że nieważne jak bardzo zajętymi osobami siatkarze by nie byli, zawsze znajdą chwilkę by zrobić coś dobrego. Ich działalność artystyczna wzmaga się w okolicach świąt i tym razem nie było inaczej. Trener i siatkarze Skry Bełchatów z racji zbliżającej się Wielkanocy zajęli się ozdabianiem piernikowych baranków i innych wypieków (szkoda, że nie samym wypiekiem - wyobrażacie sobie jak wówczas wyglądały by te piękne baranki? ;), które już teraz można licytować na internetowej aukcji.

Dochód ze sprzedaży baranka ozdobionego przez Bartka zostanie przeznaczony na pomoc siatkarce Łódzkiego Klubu Sportowego Katarzynie Możdżeń, która zmaga się z chorobą nowotworową, fundusze uzyskane ze sprzedaży pozostałych wypieków wspomogą szkolenie młodzieży w Skrze Bełchatów.

Linki do wszystkich aukcji, zdjęcia dzieł i ich dumnie prezentujących wypieki autorów znajdziecie tutaj>>

Nam, na przykład, bardzo do gustu przypadł baranek Winiara:

 

A może po prostu Winiar. Czasem nam się to myli.