Zagadka kieleckich bród wyjaśniona!

Wiedziałyśmy, że za tym musi stać jakaś zorganizowana akcja.

Siatkarze z brodą Zagadka kieleckich bród wyjaśniona! Z powodu rozpoczęcia fazy play off trzej siatkarze Farta Kielce: Adam Kamiński, Marcus Nilsson i Pierre Pujol bez wahania... zapuścili brody. Z powodu rozpoczęcia fazy play off trzej siatkarze Farta Kielce: Adam Kamiński, Marcus Nilsson i Pierre Pujol bez wahania... zapuścili brody. W to, że Pierre po prostu się zapuścił/nie zauważył kiedy urosła/od miesiąca zapomina w sklepie o maszynkach do golenia/nie chce mu się golić/nie przeszkadza mu to/nie myśli o tym jeszcze byłybyśmy w stanie uwierzyć (to jest Pierre), ale to nagłe zarośniecie połowy składu Fartu wydawało się co najmniej podejrzane. I już wszystko wiemy! Przyznamy szczerze, że jesteśmy nieco rozczarowane rozwiązaniem zagadki, liczyłyśmy raczej na jakiś soczysty zakład, no ale cóż, przynajmniej wiemy, kiedy możemy spodziewać się pożegnania z szynszylem. - To był pomysł naszych trzech zagranicznych zawodników. Na fazę play off postanowili zapuścić brody i są w tym konsekwentni - tłumaczyła w rozmowie z Echo Dnia Anna Olszewska, specjalistka do spraw marketingu z Farta Kielce. Tak po prostu na fazę play-off? Bez żadnego "jak wygramy", "jak zajmiemy któreś tam miejsce", "dopóki"? No dobra, czekamy.

W to, że Pierre po prostu się zapuścił/nie zauważył kiedy urosła/od miesiąca zapomina w sklepie o maszynkach do golenia/nie chce mu się golić/nie przeszkadza mu to/nie myśli o tym jeszcze byłybyśmy w stanie uwierzyć (to jest Pierre), ale to nagłe zarośniecie połowy składu Fartu wydawało się co najmniej podejrzane.

I już wszystko wiemy! Przyznamy szczerze, że jesteśmy nieco rozczarowane rozwiązaniem zagadki, liczyłyśmy raczej na jakiś soczysty zakład, no ale cóż, przynajmniej wiemy, kiedy możemy spodziewać się pożegnania z szynszylem.

 

To był pomysł naszych trzech zagranicznych zawodników. Na fazę play off postanowili zapuścić brody i są w tym konsekwentni - tłumaczyła w rozmowie z Echo Dnia Anna Olszewska, specjalistka do spraw marketingu z Farta Kielce.

 

Tak po prostu na fazę play-off? Bez żadnego "jak wygramy", "jak zajmiemy któreś tam miejsce", "dopóki"? No dobra, czekamy.