Jak te najgorsze stalkerki wyprawiłyśmy się na Facebooka Atanasijevića i spotkało nas tam coś interesującego

Zaintrygowane?

Atanasijević singlem? Aleksandar Atanasijević jest sam? Jak te najgorsze stalkerki wyprawiłyśmy się na profil Aleksandara Atanasijevicia na Facebooku i spotkało nas tam coś interesującego. Ale najpierw musimy wyjaśnić swoje niezdrowe interesowanie, bo naprawdę stały za nim zdrowe i merytoryczne przesłanki. Naprawdę. Otóż dosięgły nas plotki o nowym długoterminowym kontrakcie Bambino Aleksandara Atanasijevicia ze Skrą Bełchatów, rzuciłyśmy się w poszukiwania sprawdzonej informacji, szukałyśmy, szukałyśmy, bez skutku i wtedy przypomniałyśmy sobie, że przecież Aleczek ma Facebooka z niezasłoniętą tablicą (oj skarbie) i może tam znajdziemy jakieś wskazówki. Nie znalazłyśmy, ale skoro już i tak tam byłyśmy, pokusa poskroblowania okazała się silniejsza, a naszą uwagę od razu przykuła dość interesująca aktywność. No nie mogłyśmy się powstrzymać: siatkarz umieścił na swoim profilu wiele mówiące hasło "bez związku - bez emocji"! I co Wy na to?

Ale najpierw musimy wyjaśnić swoje niezdrowe interesowanie, bo naprawdę stały za nim zdrowe i merytoryczne przesłanki. Naprawdę. Otóż dosięgły nas dziś z rana plotki o nowym długoterminowym kontrakcie Bambino ze Skrą Bełchatów, rzuciłyśmy się w poszukiwania sprawdzonej informacji, szukałyśmy, szukałyśmy, bez skutku i wtedy przypomniałyśmy sobie, że przecież Aleczek ma Facebooka z niezasłoniętą tablicą (oj skarbie) i może tam znajdziemy jakieś wskazówki.

Nie znalazłyśmy, ale skoro już i tak tam byłyśmy, pokusa poskroblowania okazała się silniejsza, a naszą uwagę od razu przykuła dość interesująca aktywność. No nie mogłyśmy się powstrzymać:

 

 

I co Wy na to? ;>