"No Webbo, gdzie mi z tą piłką!"

PR-owy sezon formułowy możemy uznać za rozpoczęty.
Krykietowa Formuła 1 PR-owy sezon formułowy możemy uznać za rozpoczęty. Sebastian Vettel i Mark Webber promują Formułę 1 grając w krykieta na plaży. Przyznajemy, że zabawy chłopców z Red Bulla w piasku są urocze. Z nostalgią wspominamy australijskie wydarzenia sprzed roku, kiedy Sebastian Vettel zainaugurował uroczyście sezon, goląc bogu ducha winne owce. A teraz co, jakiś nudny krykiet na plaży? Same miałybyśmy lepsze pomysły. Ale dobrze, nie narzekajmy, zabawy chłopców z Red Bulla w piasku są urocze, Mark Webber zdaje się być totalnym krykietowym fajtłapą, no i dobrze widzieć, że Sebastian popracował nieco nad precyzją uderzeń.

Z nostalgią wspominamy australijskie wydarzenia sprzed roku, kiedy Sebastian Vettel zainaugurował uroczyście sezon goląc bogu ducha winne owce. A teraz co, jakiś nudny krykiet na plaży? Same miałybyśmy lepsze pomysły.

 

 

Ale dobrze, nie narzekajmy, zabawy chłopców z Red Bulla w piasku są urocze, Webbo zdaje się być totalnym krykietowym fajtłapą, no i dobrze widzieć, że Sebastian popracował nieco nad precyzją uderzeń.

 

 

Zapraszamy do galerii!