Trenerzy Plusligi wybrali swoją najlepszą siódemkę fazy zasadniczej

Sprawdźcie, czy zgadzacie się z ich wyborem.

Najlepsza "siódemka" PlusLigi Poznajcie typy trenerów siatkarskiej Ekstraklasy Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Piotr Nowakowski, Daniel Pliński, Bartek Kurek, Michał Winiarski i Krzyś Ignaczak - to wg trenerów najlepsza "siódemka" PlusLigi Do formalnego zakończenie fazy zasadniczej rozgrywek PlusLigi został jeszcze do rozegrania przełożony mecz AZS Częstochowy z Delectą Bydgoszcz, ale już teraz poznaliśmy wyniki ankiety portalu pzps.pl przeprowadzonej wśród wszystkich szkoleniowców. Najlepszą "siódemką" w sezonie 2011/12 zostali: Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Piotr Nowakowski, Daniel Pliński, Bartosz Kurek, Michał Winiarski i Krzysztof Ignaczak. Największe uznanie zdobył rozgrywający Zaksy Kędzierzyn - Koźle, na którego nie zagłosowało tylko dwóch szkoleniowców (Tomas Totolo z AZS Olsztyn i Jacek Nawrocki wybrali Miguela Falascę). No dobrze, znamy już siódemkę najlepszych, ale co z siódemką najpiękniejszych?

Co prawda do formalnego zakończenie tej fazy rozgrywek został nam jeszcze do rozegrania przełożony mecz AZS Częstochowy z Delektą Bydgoszcz, ale już teraz poznaliśmy wyniki ankiety portalu pzps.pl przeprowadzonej wśród wszystkich szkoleniowców. A oto i one:

 

Paweł Zagumny, Mariusz Wlazły, Piotr Nowakowski, Daniel Pliński, Bartosz Kurek, Michał Winiarski i Krzysztof Ignaczak.

 

Największym uznaniem trenerów cieszył rozgrywający Zaksy Kędzierzyn - Koźle, na którego nie zagłosowało tylko dwóch z pytanych: Tomas Totolo z AZS Olsztyn i Jacek Nawrocki wybrali Miguela Falascę. Szkoleniowiec Skry Bełchatów generalnie głosował bardzo solidarnie i nie docenił nikogo spoza swojego składu, ale cóż, on akurat miał ku temu podstawy.

A jeśli jesteście ciekawe jak rozkładały się głosy poszczególnych trenerów, taką informację znajdziecie tutaj>>

No dobrze, znamy już siódemkę najlepszych, ale ale, co z siódemką najpiękniejszych?