Kimi wreszcie pokazał się bez czapy i jest to widok na tyle przyjemny, że na moment zapominamy o katastrofie na głowie Sebastiana Vettela

Czyli zdjęciowe podsumowanie ostatniej rundy przedsezonowych testów w Barcelonie.

Mignięcie fryzury Kimiego Częściowe podsumowanie ostatniej rundy przedsezonowych testów w Barcelonie Kimi Raikkonen wreszcie pokazał się bez czapy i jest to widok na tyle przyjemny, że na moment zapominamy o katastrofie na głowie Sebastiana Vettela. Kimi Raikkonen wreszcie pokazał się bez czapy i jest to widok na tyle przyjemny, że na moment zapominamy o katastrofie na głowie Sebastiana Vettela. Oczywiście nie ma co się za bardzo rozochacać, bo kierowcę bez nieodłącznego atrybutu można było dostrzec tylko przed kilka chwil zamiany kasku na czapę. Ale nie jest źle. Kto, ze wszystkich rzeczy na świecie, miałby teraz najbardziej ochotę na rzucenie wszystkiego i przeczesanie włosów Kimiego? Sebastian, Sebastian, Sebastian. Ty lepiej zrób coś wreszcie z tą swoją donicą. Bo jest coraz gorzej. P.S. Z tego Jean-Erica Vergne z Toro Rosso będą ludzie, oj będą.

Oczywiście nie ma co się za bardzo rozochacać, bo kierowcę bez nieodłącznego atrybutu można było dostrzec tylko przed kilka chwil zamiany kasku na czapę. Co uchwyciły i przesłały do nas czujne palce margof1 (dziękujemy!). Ale, ale, jest też gif:

 

 

Kto, ze wszystkich rzeczy na świecie, miałby teraz najbardziej ochotę na rzucenie wszystkiego i przeczesanie włosów Kimiego?

 

 

Sebastian, Sebastian, Sebastian. Ty lepiej zrób coś wreszcie z tą swoją donicą.

 

BARCELONA, SPAIN - MARCH 02:  Sebastian Vettel of Germany and Red Bull Racing talks with Tim Malyon, Red Bull Racing Performance Engineer as he prepares to drive during day two of Formula One winter testing at the Circuit de Catalunya on March 2, 2012 in Barcelona, Spain.  (Photo by Mark Thompson/Getty Images)

 

Bo jest coraz gorzej.

P.S. Z tego Jean-Erica Vergne z Toro Rosso będą ludzie, oj będą.

 

BARCELONA, SPAIN - MARCH 02:  (EDITORS NOTE: THIS BLACK AND WHITE IMAGE WAS CREATED FROM ORIGINAL COLOUR FILE) Jean-Eric Vergne of France and Scuderia Toro Rosso prepares to drive during day two of Formula One winter testing at the Circuit de Catalunya on March 2, 2012 in Barcelona, Spain.  (Photo by Mark Thompson/Getty Images)