No dobra, a gdyby ten wieczór naprawdę był Studniówką?

Jesteśmy przecież jeszcze trochę w studniówkowym klimacie, może niektóre z Was wciąż mają kaca, wspominają ostatni taniec i zgubiony pantofelek, a tu za Sto Dni Wielkie Wydarzenie, mecz otwarcia mistrzostw Europy, a dziś czeka nas szalony wieczór, podczas którego zagrają wszystkie zakwalifikowane do turnieju reprezentacje. Co by było, gdyby przełożyć go na studniówkowy język?

Eurostudniówka No dobra, a gdyby ten wieczór naprawdę był Studniówką? Za sto dni zaczyna się Euro. Zastanówmy się, co by się działo, gdyby to wydarzenie przełożyć na prawdziwy studniówkowy język? Jesteśmy jeszcze trochę w studniówkowym klimacie, może niektóre z Was wciąż mają kaca, wspominają ostatni taniec i zgubiony pantofelek, a tu za Sto Dni Wielkie Wydarzenie, mecz otwarcia mistrzostw Europy, a w środę zagrały wszystkie zakwalifikowane do turnieju reprezentacje. Co by było, gdyby przełożyć go na studniówkowy język? Izrael - Ukraina: Zaczęło się od tego, że jeszcze przed studniówką jeden taki barczysty Siergiej, co chwali się, że potrafi sam obalić półtora litra założył się, że spije tego geeka z mat-fizu. Podobno się działo, bo obaj nie dotarli na imprezę. Dania - Rosja: Podobnie jak śliczny blondynek, który po północy dotarł, zataczając się na salę, i perswadował panu woźnemu, że jest tylko troszeczkę pijany. Grecja - Belgia: Ta nudna część studniówki. Przemówienia, przemówienia, komitet rodzicielski, pan dyrektor, pani zastepca dyrektora, nudy, nudy, nudy... Chorwacja - Szwecja: ...ale zaczynamy już dyskretnie polewać pod stołem. Niemcy - Francja: Zaczyna się ostra zabawa i ostre picie. Niemieckie piwo, francuskie pocałunki. Włochy - Stany Zjednoczone: Mamy bardzo dużo niezdrowego jedzenia: frytki, pizza, makarony i hamburgery. Polska - Portugalia: Najważniejszy moment wieczoru - polonez! Jesteśmy już troszkę wstawieni, ale ładnie dobieramy się w pary i tańczymy poloneza. Irlandia - Czechy: Pijemy piwo. Dużo piwa. Anglia - Holandia: Dobra, teraz zaczyna się robić naprawdę ostro. Dwaj najwięksi (i najprzystojniejsi) chłopcy z całej szkoły się pobili, z czego wywiązała się wielka bitwa na jedzenie. Ale, że jedna strona jest z Holandii nagle wszystko znika w oparach dymu, a potem panuje pokój, miłość i harmonia... Hiszpania - Wenezuela: I nagle okazuje się, że wszyscy chłopcy są strasznie przystojni i że życie jest piękne.

18.00 Izrael - Ukraina


Zaczęło się od tego, że jeszcze przed studniówką jeden taki barczysty Siergiej, co chwali się, że potrafi sam obalić półtora litra założył się, że spije tego geeka z mat-fizu. Podobno się działo, bo obaj nie dotarli na imprezę.

geek

19.45 Dania - Rosja

Podobnie, jak śliczny blondynek, który wpadł w szpony rosyjskiej mafii, białych niedźwiedzi i Iriny Shayk.

s

Tak przynajmniej opowiadał, jak grubo po północy dostarł, zataczając się na salę, i perswadował panu woźnemu, że jest tylko trszeczkę pijany.

 20.30 Grecja - Belgia


Ta nudna część studniówki. Przemówienia, przemówienia, komitet rodzicielski, pan dyrektor, pani zastepca dyrektora, nudy, nudy, nudy...bg

 

20.30 Chorwacja - Szwecja


...ale zaczynamy już dyskretnie polewać pod stołem. Nie wiemy jednak, czy mieszanie przywiezionej z ostatnich wakacji śliwowicy z piwem to dobry pomysł. Poza tym, droga koleżanko z biol-chemu, może i masz obłędne nogi, ale ta fryzura jest fatalna.

Zlatan Ibrahimović

Koński ogon na czubku? So, last year.

20.45 Niemcy - Francja


Zaczyna się ostra zabawa i ostre picie. Niemieckie piwo, francuskie pocałunki, De Vollaie i wyrywanie pana od niemieckiego  na biografię Mesuta Ozila.20.45 Włochy - Stany Zjednoczone


A najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że mamy bardzo dużo niezdrowego jedzenia: frytki, pizza, makarony i hamburgery. Gorzej, że niektórzy zaczynają już symulować upicie i strasznie się bronić przed kolejną kolejką.


20.45 Polska - Portugalia

Tadam! Najważniejszy moment wieczoru - polonez! Jesteśmy już troszkę wstawieni, ale ładnie dobieramy się w pary i tańczymy:

Trochę nas irytuje, że wszyscy starzy nauczyciele ciągle wspominają Smolarka i Krzynówka, podczas gdy Cristiano ma taki piękny przedziałek i krawat.

Cristiano Ronaldo


20.45 Irlandia - Czechy

Pijemy piwo. Dużo piwa.

piwo


21.00 Anglia - Holandia

Dobra, teraz zaczyna się robić naprawdę ostro. Dwaj najwięksi (i najprzystojniejsi) chłopcy z całej szkoły się pobili, z czego wywiązała się wielka bitwa na jedzenie, okopy za stołami, i kanonadę z ponczu. Ale, że jedna strona jest z Holandii nagle wszystko znika w oparach dymu, a potem panuje pokój, miłość i harmonia...


21.30 Hiszpania - Wenezuela

I nagle okazuje się, że wszyscy chłopcy są strasznie pijani przystojni, że życie jest piękne i, że można się dobrze bawić tańcząc do takich piosenek...

...wszyscy się przytulają...

WQ

...całują...

SC

... i robią sobie słitfocie:

qw

j

...i wszystko jest pięknie:

A co będzie jutro?

 

we