Ciacha w słusznej sprawie plus słów kilka o zimowych szaleństwach Kuby Przygońskiego

W miniony weekend w Wiśle odbył się "Bieg po nowe życie" czyli wyścigi na biegówkach, których głównym celem nie była wygrana, ale promowanie idei transplantologii. Na starcie nie mogło zabraknąć znanych i lubianych, wśród których prym wiodły dobrze znane nam ciacha. Zobaczcie, kto spróbował swoich sił w sportach zimowych.

Zawody odbyły się po raz drugi, a ich pomysłodawcą był Przemysław Saleta, który trzy lata temu oddał nerkę córce. Ideą imprezy było udowodnienie, że po przeszczepie można wciąż żyć zdrowo i aktywnie. Zachęcano też do noszenia przy sobie podpisanego oświadczenia, w którym w razie nieszczęścia zgadzamy się na oddanie organów do przeszczepu.

Sygnał do startu dała pani prezydentowa Anna Komorowska, a wśród uczestników imprezy znaleźli się m.in. Kuba Giermaziak, Kuba Przygoński i Jacek Czachor.

Nie wszystkim szło na biegówkach jak Justynie, ale wynik był akurat najmniej ważny. Redakcji Ciach serce roście, kiedy widzimy jak nasi ulubieńcy udzielają się w istotnych i słusznych sprawach.

Tutaj możecie obejrzeć krótką relację z biegu.

A Kuba Przygoński, który w wersji zimowej wygląda równie hot jak w wersji tradycyjnej...

 

Kuba Przygoński

...tak się rozszalał, że w niedzielę udał się do Tatrzańskiej Łomnicy, gdzie wziął udział w organizowanych przez Red Bulla zawodach "Zjazd na krechę". Zainteresowanych wynikiem Kuby informujemy, że jazda tylko w dół idzie Kubie troszkę gorzej niż jazda na motorze po nierównościach  - Kuba znalazł się na dole w czasie 04:56,776 i zajął 64. miejsce. Nie wątpimy jednak, że dobrze się bawił.

Jakub Przygoński, Zjazd na krechę