Fajne zdjęcia Realu z treningu w Moskwie

No dobra, może to nie jest najbardziej wymyślny tytuł świata, ale co zrobić, kiedy to są po prostu bardzo fajne, urocze i wesołe zdjęcia z Moskwy. From Russia with love.

Sergio jak to ma ostatnio w zwyczaju zaczepia kolegów z drużyny, Cristiano pięknie się uśmiecha, chłopcy marzną, a nad ich bezpieczeństwem czuwa strażnik w wielkiej futrzanej czapie. Pozdrowienia z Moskwy.

A w Moskwie już o 18.00 Królewscy będą grać z CSKA o honor, sławę, a przede wszystkim awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów. A także, o  podtrzymanie rekordowej serii - do fazy pucharowej Real awansował  przecież po komplecie sześciu zwycięstw! Czy Moskwa też padnie łupem podopiecznych Jose Mourinho? Czy może śladem Napoleona i innych, co ruszali na śnieżną Rosję przegrają z mrozem i wycieńczeniem? Temperatura w Moskwie waha się pomiędzy minus 8 a minus 10 stopni.

Do składu wracają Kaka, Marcelo i Sami Khedira, którzy wystąpili już w sobotnim meczu z Racingiem Santander, wygranym 4:0. Do dyspozycji Jose Mourinho mają być też Alvaro Arbeloa i Gonazlo Higuain.