Nareszcie! Siatkarska sesja zdjęciowa!

W roli modela wystąpił Zibi Bartman, siłowania i napój energetyczny, a efekt - wyborny!

Sesja zdjęciowa siatkarzy W roli modela wystąpili Zibi Bartman, siłowania i napój energetyczny. Zbyszek z marką Red Bull współpracuje już od dłuższego czasu, a jej najnowszym efektem jest stylizowana na trening sesja zdjęciowa, naszym zdaniem bardzo udana! Tyle razy narzekałyśmy, że ogromny potencjał marketingowy polskich siatkarzy jest prawie w ogóle niewykorzystywany i wreszcie coś się ruszyło. Zbyszek z marką Red Bull współpracuje już od dłuższego czasu, a jej najnowszym efektem jest stylizowana na trening sesja zdjęciowa, naszym zdaniem bardzo udana. Autorem wszystkich zdjęć z kampanii Red Bulla jest Lukas Nazdraczew. Zibi na części zdjęć ma spokojny, zdystansowany, ale uśmiechnięty wyraz twarzy. Trening to dla niego nie morderczy wysiłek, ale prawie relaks. A może to uśmiech związany z poczuciem dobrze wykonanego zadania?

Tyle razy narzekałyśmy, że ogromny potencjał marketingowy polskich siatkarzy jest prawie w ogóle niewykorzystywany i wreszcie coś się ruszyło. Zbyszek z marką Red Bull współpracuje już od dłuższego czasu, a jej najnowszym efektem jest stylizowana na trening sesja zdjęciowa, naszym zdaniem bardzo udana.

 

 

Może nasz okolicznościowy spryskiwacz Zibi?

 

 

Więcej zdjęć w naszej galerii, autorem wszystkich jest Lukas Nazdraczew, my znalazłyśmy jest na oficjalnym fanpejdźu Bartmana na Facebooku.