W życiu każdej z nas nadchodzi taki moment, kiedy ideał sięga bruku

Nie ma już świętości na tym świecie, jeśli nawet niewinne zawsze maskotki, do tego te będące personifikacją nietykalnych pucharów, biją się boisku.
Ideał sięgnął bruku Niewinne maskotki, personifikujące nietykalne puchary, pobiły się na boisku! Podczas meczu Sheffield Wednesday z Blackool (0:3) maskotki Sheffield - Barney i Ozzy - zaatakowały maskotkę Pucharu Anglii, Buddiego Symbol naszego dzieciństwa, uosobienie dobroci, łagodności i radości wdał się w bójkę. Cały nasz światopogląd, wszystko w co wierzyłyśmy, legło w gruzach wobec bezpardonowego, nieprowokowanego ataku, którego dopuściły się maskotki klubu Sheffield Wednesday - Barney i Ozzy - na maskotce Pucharu Anglii, Buddym. Do incydentu doszło podczas wtorkowego meczu Sheffield z drużyną Blackpool, który Sheffield przegrało 0:3. Obecni przy zajściu komentatorzy ESPN ocenili, że "faul" kwalifikuje się na żółtą kartkę. My jesteśmy mniej wyrozumiałe i domagamy się kartonika czerwonego: za zbrukanie naszych ideałów, a do tego zaatakowanie nie byle kogo, bo bardzo znanego, starego pucharu - nietykalnej świętości i piłkarskiego ideału.

Symbol naszego dzieciństwa, uosobienie dobroci, łagodności i radości wdał się w bójkę. Cały nasz światopogląd, wszystko w co wierzyłyśmy, legło w gruzach wobec bezpardonowego, nieprowokowanego ataku, którego dopuściły się maskotki klubu Sheffield Wednesday, Barney i Ozzy na maskotce Pucharu Anglii, Buddym.

Do incydentu doszło podczas wtorkowego meczu Sheffield z drużyną Blackpool, który Sheffield przegrało 0:3.

Obecni przy zajściu komentatorzy ESPN ocenili, że "faul" kwalifikuje się na żółtą kartkę. My jesteśmy mniej wyrozumiałe i domagamy się kartonika czerwonego: za zbrukanie naszych ideałów, a do tego zaatakowanie nie byle kogo, bo bardzo znanego, starego Pucharu - nietykalnej świętości i piłkarskiego ideału.

Najzabawniejsze momenty roku 2011>>a