Gdyby ktoś jeszcze miał wątpliwości, Lewis i Nicole są razem i mają się świetnie

Szybki updejt związkowy zanim na dobre rzucimy się na plotki i zdjęcia z Jerez.

Lewis i Nicole razem i mają się świetnie Kilka tygodni Lewis Hamilton zabrał Nicole Scherzinger na kolację Kilka tygodni Lewis Hamilton zabrał Nicole Scherzinger na kolację do Hollywood. Obydwoje promienieli. Okazało się, że para znów jest razem Przyznamy szczerze, że jeśli idzie o status związku Lewisa Hamiltona i Nicole Scherzinger, same już nie jesteśmy do końca pewne, jaki był ostatni updejt, co wydarzyło się od spotkania na parkingu w Los Angeles i czy ktoś oficjalnie potwierdził ponownie zejście się pary. Wydaje nam się, że konkluzja była taka, iż kierowca i piosenkarka postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę, ale rzecznik prasowy żadnej ze stron się nie wypowiedział, a para skutecznie unikała obiektywów fotoreporterów, przez co trop nieco nam zaginął. Odnalazł się w Hollywood kilka tygodni temu, gdzie Lewis zabrał swoją dziewczynę na kolację. Na materiale wideo obydwoje wręcz promienieją, jutrzenka szczęścia wisi im dwa metry nad głowami, Nicole ślicznie się uśmiecha i nawet pan paparazzo miło spędza czas. Wiecie co, trochę stęskniłyśmy się za Nicole w padoku. Ktoś musi przegonić wreszcie tę Męczybatę.

Przyznamy szczerze, że jeśli idzie o status związku gwiazdorskiej pary, same już nie jesteśmy do końca pewne, jaki był ostatni updejt, co wydarzyło się od spotkania na parkingu w Los Angeles, jaką cześć z tego sobie wyobraziłyśmy i czy ktoś oficjalnie potwierdził ponownie zejście się pary.

Wydaje nam się, że konkluzja była taka, iż kierowca i piosenkarka postanowili dać sobie jeszcze jedną szansę, ale rzecznik prasowy żadnej ze stron się nie wypowiedział, a para skutecznie unikała obiektywów fotoreporterów przez co trop nieco nam zaginął.

Odnalazł się w Hollywood kilkanaście tygodni temu, gdzie Lewis zabrał swoją dziewczynę na kolację. Na materiale wideo - prezencie od Karoliny obydwoje wręcz promienieją, jutrzenka szczęścia wisi im dwa metry nad głowami, Nicole ślicznie się uśmiecha i nawet pan paparazzo miło spędza czas:

 

 

Wiecie co, trochę stęskniłyśmy się za Nicole w padoku. Ktoś musi przegonić wreszcie tę Męczybatę.